Новокаховські футболісти – «срібні призери» обласної спартакіади школярів

11 травня на футбольному полі «Таврія» проходили фінальні змагання з футболу за програмою обласної спартакіади серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів 2016-2017 навчального року.

У змаганнях взяли участь 6 команд юнаків з міста Нова Каховка, Скадовського, Олешківського, Великоолександрівського, Великолепетиського та Новотроїцького районів.
Нову Каховку представляли вихованці ДЮСШ відділу освіти Новокаховської міської ради (начальник відділу освіти О. Якубова, директор спортивної школи П. Бойко) під керівництвом тренера-викладача Кулика В.Б.
За попереднім жеребкуванням всі команди були розподілені на 2 групи.
Наші юнаки, обігравши в групі команду з Великоолександрівського району з рахунком 3:1 та команду Новотроїцького району (2:0), забезпечили собі участь у фіналі змагань, де зустрілися з командою Олешківського району.
І хоча обидві команди-фіналістки були практично одинакові по силам, але нажаль нашим юнакам зовсім трохи не вистачило, щоб вперше за досить тривалий період часу, вийшовши до фінального етапу змагань обласної Спартакіади школярів, вибороти звання чемпіонів.
Протягом 40-хвилинного ігрового періоду наші юні футболісти пропустили 2 м’ячі і відповідно посіли ІІ місце.
За підсумками змагань ІІІ місце посіла команда Скадовського району, «срібними» призерами стали новокаховчани, а переможцями стали юнаки з Олешківського району.
Переможці та призери нагороджені грамотами та медалями Херсонського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту.
Вітаємо наших вихованців та їх тренера з успішним виступом на змаганнях!
Відділ освіти Новокаховської міської ради висловлює слова подяки колективу ДЮСШ відділу освіти за організацію та проведення змагань, директору комунального підприємства «Спорт для всіх» Янку В.Б. за надання спортивної бази та суддівській колегії за допомогу в проведенні суддівства.