Наші надії розбилися об «Кремінь»…

Наші надії розбилися об «Кремінь»…

«Енергія» (Нова Каховка) – «Кремінь» (Кременчуг) 0:2 ( 0:2)

ФК «Енергія»: Левченко, Щербина, Тищенко, Рафальський, Голіков, Цибульський (Тимофіїв), Феденков (Мостіпан), Логвиненко, Антоненко (Дудка), Сахнюк (Колосов), Гайдаєнко.

Не вдалося новокаховчанам подолати суперника і цього разу. «Кремінь» виявився надто міцним. «Енергія» недорахувалася кількох гравців, які через низку причин не мали змоги взяти участі в матчі. Проте в цьому матчі мали змогу проявити себе два молодих гравці: Сергій Дудка та Владислав Колосов – вихованці Новокаховської ДЮСШ.

Погода зустріла гостей із Кременчуга теплим, ласкавим сонечком. Атмосфера на полі була спокійною (арбітру лише раз довелося дістати картку з кишені).

aUb6Vcxu5zM

Гра виявилася бідною на швидкі атаки та яскраві удари. Загалом боротьба точилася в центрі поля. У першому таймі гості мали лише декілька гострих атак, які вони й втілили в голи. На 27 хвилині переграти голкіпера «енергетиків» вдалося Іванову, а наприкінці першого тайму гравець «Енергії» зрізав м’яча у власні ворота.

Більше забитих м’ячів у цьому матчі вболівальники не побачили. Після перерви гра суттєво не змінилися, другий тайм дуже нагадував перший. «Енергетики» використовували довгі передачі, які не знаходили свого адресата, інколи «збивалися» до дрібного пасу. «Кремінь» все ж таки швидше переходив центр поля, голкіпери майже не мали клопоту. Жодна з команд не квапилася змінювати рахунок. «Енергії» так і не вдалося створити результативної атаки, та й суперник не сильно біг уперед.

У підсумку – 2:0 на користь гостей. Що маємо, те маємо…

Наступну гру «Енергія» зіграє на виїзді проти одеської команди «Реал-Фарма».

За інформацією сайту ФК «Енергія»

Найяскравіші моменти гри

Залишити відповідь