На території ЗОШ № 47 відкрито повнорозмірне футбольне поле зі штучним покриттям

На території ЗОШ № 47 відкрито повнорозмірне футбольне поле зі штучним покриттям

17 квітня 2019 року на території ЗОШ № 47 м. Херсона голова Херсонської обласної федерації футболу Андрій Гордєєв відкрив повнорозмірне футбольне поле зі штучним покриттям.

На церемонії відкриття були присутні такі почесні гості: в.о. голови Херсонської обласної державної адміністрації Дмитро Бутрій, міський голова Володимир Миколаєнко, заступник голови Херсонської обласної федерації футболу Володимир Володін, виконавчий директор ХОФФ Олексій Кручер, голова Комітету з розвитку футболу в регіонах ХОФФ Юрій Сердюк, депутати міської ради та інші.

Дмитро Бутрій у своїй промові наголосив, що відкриття цього поля, це ще один крок до відновлення спортивної інфраструктури в області, і проект, започаткований Андрієм Гордєєвим “Футболізація Херсонщини” буде й надалі продовжуватись.

У своїй промові Андрій Гордєєв привітав дітей та всіх присутніх, та побажав юним футболістам спортивних успіхів.

Наприкінці урочистої церемонії почесних гостей запросили перерізати символічну червону стрічку.

І за традицією, після пере різання червоної стрічки, Андрій Гордєєв вручив футбольним командам нові футбольні м’ячі від Херсонської обласної федерації футболу.

Після урочистостей юні спортсмени одразу приступили до своїх перших тренувань на новому полі.

Після невеличкої розминки команд Андрія Гордєєва та Дмитра Бутрія запросили зробили перші удари по м’ячу на новому полі. А взнак подяки юні футболісті влаштували показові товариські футбольні матчі, за якими охоче спостерігали батьки та всі бажаючі.

Будівництво футбольного поля стало можливим завдяки поєднанню коштів з державного, місцевого та обласного бюджетів.

На новому футбольному полі встановлені пластикові стільці для глядачів, також поле обладнане професійним освітленням для занять у вечірній час.

Це вже друге футбольне поле зі штучним покриттям у місті. Після відкриття поля на території КДЮСШ, кількість дітей, що навчались у школі збільшилась з 200 до 800.
Розвиток футбольної інфраструктури у місті дозволить залучити ще більше дітей до занять футболом, та займатися їм на більш професійному рівні.

Футболізація Херсонщини продовжується!!!

Быльше фото тут

Залишити відповідь