На Херсонщині відкрили багатофункціональний спортивний майданчик для дітей з вадами слуху

На Херсонщині відкрили багатофункціональний спортивний майданчик для дітей з вадами слуху

Сьогодні, 19 березня, з робочою поїздкою до Херсонської області завітала Перша леді України Марина Порошенко.

Свій візит вона розпочала з церемонії відкриття сучасного спортивного майданчика для дітей з порушенням слуху на базі Херсонської спеціальної загальноосвітньої школи – інтернату І-ІІІ ступенів Херсонської обласної ради.

Разом із вихованцями цього навчального закладу  новий спортивний об’єкт відкрив голова облдержадміністрації та за сумісництвом голова Херсонської обласної федерації футболу Андрій Гордєєв, народний депутат України Олександр Співаковський, виконавчий директор ХОФФ Олексій Кручер, начальник управління з питань фізичної культури та спорту Херсонської державної адміністрації Кан Юрій Борисович, перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Бутрій, директор Департаменту освіти, науки та молоді ОДА Євген Криницький, директор Херсонської спеціальної загальноосвітньої школи – інтернату І-ІІІ ступенів Херсонської обласної ради Віктор Меренков, та інші.

На території багатофункціонального спортивного об’єкта розміщено футбольне міні-поле, баскетбольний та волейбольний майданчики.

Слід зазначити, що на його будівництво з обласного бюджету виділено 1 млн. 680 тис. гривень.

За словами Віктора Меренкова в Херсонській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті І – ІІІ ступенів навчається 104 дитини з порушенням слуху, з яких 15-ть дошкільного віку. Інвалідність мають 99 дітей. За індивідуальною формою навчається 1 вихованець закладу.

У свою чергу Марина Порошенко відзначила: «Відкриття спортивного майданчика для дітей з порушеннями слуху – це дійсно знакова подія. Адже діти постійно займаються спортом та мають вагомі досягнення. Будівництво таких сучасних майданчиків по всій Україні проходить завдяки реформі децентралізації та підтримки обласної влади дітей з особливими освітніми потребами».

Діти та всі охочі отримали змогу запам’ятувати цю урочисту мить на фото

Також Перша леді України ознайомилася з матеріально-технічною базою  закладу, поспілкувався з  вихованцями та подарувала їм нові футбольні м’ячі.

Після завершення церемонії відкриття почесні гості зробили свій перший удар по м’ячу. А юні спортсмени одразу приступили до свого першого тренування на цьому майданчику.

За матеріалами khoda.gov.ua

Більше фото на нашій сторінці у фейсбук

Залишити відповідь