«Мир»-«Реал- Фарма»- 0:2

«Мир»-«Реал- Фарма»- 0:2

Матчу між горностаївським «Миром» та одеською «Реал-Фармою» можна сміливо надати статус центрального в 14-му турі чемпіонату України  серед команд Другої ліги,адже зустрічались колективи, які цього сезону стабільно перебувають в верхній частині турнірної таблиці. Додавало мотивації і той факт, що «Мир», перебуваючи на 6-й позиції всього на очко випереджав одеситів.

Тож відразу господарі активно розпочали зустріч, діючи швидко, з настроєм. Але уже на 7-й хвилині відбувся неоднозначній епізод з призначенням 11- метрового. Перебуваючи в статичному положенні спиною до воріт Олександр Кулішенко одержав м’яч, позаду нього знаходився захисник господарів Антон Музиченко. Проте нападник гостей несподівано впав, супроводжуючи це страждальницьким зойком. Арбітр з Дніпра Олег Буяшов миттєво реагує і приймає досить дивне рішення –  призначає пенальті. «Постраждалий» без докору сумління чітко виконав вирок – 0:1. Миряни кинулися відіграватись. І майже відразу Владислав Савченко був атакований в межах штрафного майданчика з порушенням правил. Та цього разу суддя свисток не дав, що обурило вболівальників, спровокувавши їх на агресивну поведінку по відношенню до себе. Горностаївці, особливо не звертаючи увагу на несправедливість, продовжують атакувати. На 15-й хвилині Савченко в чудовому стилі за рахунок індивідуальної майстерності пройшов відразу кількох опонентів, але поблизу карної зони був збитий. На жаль, Іван Доценко виконуючи перспективний штрафний пробив вище воріт. За чотири хвилини після кутового Савченка, захисники виносять м’яч прямо під удар Артему Цурупіну. Той потужно б’є, проте воротарю щастить. «Смугастий» влучає прямісінько у нього. Поступово гра вирівнялась. Але ближче до завершення першого тайму господарі активізувались, намагаючись будь-що ще до перерви вирівняти становище. Проте як стверджує народна мудрість самі потрапили «в полон» . «Фармацевтам» вдався стрімкий випад лівим флангом. Михайло Лаптєв, захопившись атакою не встиг вчасно повернутися назад,тому Костянтин Злєпко, одержавши м’яч у вільній зоні, вийшов на побачення з голкіпером і влучним ударом забив другий гол-0:2. В другому таймі територіальна перевага горностаївців носила тотальний характер. Гості, граючи за рахунком, вибудували декілька оборонних редутів, які пройти мирянам виявилось не до снаги. Лише на останніх хвилинах вони організували справжнісінький штурм воріт одеситів, але ні Антону Яременку,ні Владиславу Савченку (двічі),а ні Антону Музиченку, який добряче струснув поперечину, не вдалося забити бодай м’яч престижу.

Мир(Горностаївка) – Реал-Фарма (Одеса) – 0: 2

Голи: Кулішенко, 7 з пенальті, Злєпко, 45 + 1

Світ: Семено, Лаптєв, Рафальський, Музиченко, Притиковський, Цурупін (Шмат, 88), Д.Бондаренко, Тищенко (Яременко, 62), Савченко, Кривич (Кателін, 62), Доценко. Запасні: Гордецький, Чмеленко, Томенко, Насімі. Головний тренер: Віктор Богатир.

Реал Фарма: С. Кравченко, Бабенцов, Віксіч, Новицький, Хромих, Бичков, Пятов (Серденюк, 58), Злєпко (Машнін, 79), А.Лиховидов (О. Бондаренко, 27), Кулішенко, Георгієв. Запасні: Георгица, Швець, Бицко, М.Лиховидов. В.о. головного тренера: Микола Лиховидов.

Попередження: Савченко, 22, Цурупін, 59 – Віксіч, 18, А.Лиховидов, 21

15.30. с. Горностаївка. Стадіон «Затис», 150 глядачів, Поле 4.

Арбітр: Олег Буяшов (Дніпро).

Асистенти: Микола Близюк, Ярослав Поважний (обидва Харків).

Резервний арбітр: Влад Бакулін (Нова Каховка).

Інспектор: Олександр Циганков (Тернопіль).

Головний тренер Миру Віктор Богатир:

– Ми пропустили м’яч з сумнівного пенальті. Знали, що їх команда грає дуже добре на контратаках. Начебто заволоділи ініціативою, а тут це пенальті. Побігли вперед відіграватися і пропустили контратаку, і нам забили другий м’яч. Це тільки вибило команду з колії. В кінці матчу ми грали в три нападники. Створили моменти, але реалізувати їх не змогли. Мали можливість навіть зрівняти рахунок, але не вийшло.

http://fc-mir.com.ua/news/mir-real–farma–02

Залишити відповідь