«Мир»-«Авангард» – 6:0

«Мир»-«Авангард» – 6:0

З переконливої перемоги з рахунком 6:0 над каховським «Авангардом» розпочали свій черговий учбово-тренувальній збір футболісти горностаївського «Миру». Гра відбулась 12 березня в Новотроїцькому. Загалом, в рамках третього етапу підготовки, заплановано ще один спаринг. Орієнтовно 16 березня миряни зіграють контрольній матч з ново каховською «Енергією». Після цього команда піде у невеличку відпустку. Зберуться разом футболісти 22 березня і вже безпосередньо розпочнуть підготовку до першої офіційної гри чемпіонату України  проти кременчуцького «Кременя».e5801871b104c9d9f35e8d438667434d

Звітний поєдинок з «Авангардом» пройшов за повної ігрової та територіальної переваги горностаївців. Різниця в класі була настільки відчутною, що вже в першому таймі ні у кого не виникало сумнівів щодо підсумку матчу. Вже на 7-й хвилині новачок команди Іван Романчук, що справляє дуже гарне враження, відкрив рахунок. Подвоїв його на 24-й хвилині Віталій Петриченко, скориставшись вивіреною передачею Євгена Фальковського. А на 29-й хвилині  Владислав Савченко, після асисту Віталія Зайцева, забиває третій гол.

Після перерви картина гри мало змінилася. Повне домінування на полі мирян та відчайдушні намагання каховчан хоч якось опиратися. Але, на довго їх запалу не вистачило. Адже Євген Фальковський (72 хв.,89 хв.) та Юрій Ком’ягін (87 хв.) довели рахунок до непристойного – 6:0!

http://fc-mir.com.ua/news/mir-avangard—60

Залишити відповідь