Міський дитячий футбольний турнір серед команд дітей 2010-2011 року народження.

Міський дитячий футбольний турнір серед команд дітей 2010-2011 року народження.

17-18 березня в спортивному залі ДЮКФП номер 5 (Полтавська, 91.) відбувся Міський відкритий дитячий футбольний турнір серед команд дітей 2010-2011 року народження.

Турнір пройшов з ініціативи громадських діячів та активістів Юлії Гладкої та Ольги Орлової, за підтримки Управління молоді та спорту Херсонської міської ради, за організаційної підтримки Херсонської обласної федерації футболу, за підтримки ДЮКФП 5.

У турнірі взяли участь 8 футбольних команд маленьких футболістів 2010-2011 р.н, а саме:
– UFS(Ukrainian football school)-11 (Київ)
– ДЮСШ Херсон
– ФК Остров
– ФФК Стелс
– ДФК Оле-Оле
– ДЮСШ Освита-1
– ДЮСШ Освита-2
– ДЮСШ Освита-3

Турнір зібрав повні трибуни, батьки з захопленням спостерігали за грою своїх маленьких футболістів.

У фіналі зустрілися дві найсильніші команди: ДЮСШ Херсон та UFS(Ukrainian football school)-11 (місто Київ). Матч закінчився з рахунком 0:0, тож переможець визначався у серії післяматчевих пенальті, в якій перемогу здобули кияни з рахунком 2:0.

Отож перше місце -UFS(Ukrainian football school)-11,
друге місце – ДЮСШ Херсон,
третє місце – ФФК Стелс.

Усі діти отримали задоволення від змагань, а також у подарунок – смаколики від сімейної кондитерської B.V.Si., – авторські дипломи від друзів заходу: дитячого розважального центру “Чудо Парк”, – гостинці від Компанії корисних продуктів харчування DANONE, – кращі гравці турніру нагороджені призами від Магазину сучасних технологій – Кібернетики, – тренери команд отримали сюрпризи-компліменти від Магазину з дегустаційним залом “Чайна Карта”.

Учасники команд, посівші перші три місця, отримали медалі та кубки від Управління молоді та спорту Херсонської міської ради.

Більше фото на нашій сторінці у фейсбук

 

Залишити відповідь