МФК “Кристал” – “Рятівник” 2:3

МФК «Кристал» Херсон продовжує підготовку до весняної частини чемпіонату Першої ліги.

Під керівництвом Вадима Євтушенка, який нещодавно змінив Сергія Шевченка, 17 лютого команда провела контрольну зустріч з «Рятівником».

У свою чергу рятувальники привітали Вадима Євтушенка на посаді тренера та вручили йому невеличкий подарунок перед початком гри.

Окрім зміни тренерського складу та керівництва клубу в команді спостерігався ряд нових гравців.

Нагадаємо, що тиждень тому Кристал святкував перемогу над Рятівником з рахунком 7:0

Морозна погода та засніжене поле ускладнили умови для футболістів. Тож початок гри проходив здебільшого у рівній боротьбі.

Поступово Кристал почав захоплювати ініціативу, все частіше залучаючись до атак. В одній із таких атак Артем Козлов «підловив» голкіпера на протиході та головою переправив м’яч у дальній кут. У першому таймі було ще вдосталь моментів, аби збільшити рахунок – небезпечні простріли, удари по воротах, влучання у поперечину. Що ж стосується атак Рятівника, то вони були менш гострими. Реальна нагода забити була у кінці тайму. Тим паче команди пішли на перерву з рахунком 1:0.

На другий тайм Вадим Євтушенко майже повністю змінив склад команди, лишивши тільки кілька гравців.

Кристал продовжував грати першим номером. На гол чекати довго не довелося. В одній із атак передачу вздовж воріт замикає Владислав Клюєв 2-0. Та Рятівнику вдалося гол швидко відіграти, вже за хвилину відзначився Владислав Колосов 2-1.

За такого рахунку гості стали грати більш обережно, приділяючи більше уваги в захисті. У свою чергу Кристал продовжував показувати атакувальний футбол.  Рятівнику нічого не лишалося, як оборонятися та сподіватися ще на одну помилку. І така нагода у них випала. Результативно завершив швидку контратаку Віктор Вітенко.

За рахунку 2:2 Кристал почав насідати на ворота суперника. Здавалося що вони ось-ось знову вийдуть вперед. Рятівнику цей напір витримати вдалося, і знову скориставшись помилкою у захисті  на останніх хвилинах Юрій Комягін виводить гостей уперед.

Не зважаючи на спроби Кристалу зрівняти рахунок часу на те, щоб виправити ситуацію вже не вистачало.

Фінальний свисток арбітра зафіксував рахунок 2:3 на користь Рятівника