МФК Кристал на виїзді розгромно поступився МФК Миколаїв

МФК Кристал на виїзді розгромно поступився МФК Миколаїв

Кристал розпочав друге коло з протистояння у Миколаєві. Перший матч між цими командами завершився перемогою команді Іллі Близнюка – 2:1. Забігаючи наперед, сьогоднішній матч також приніс три очки Корабелам – проте, все ж з іншим рахунком.

Вже на перших секундах Кристал міг виходити вперед, але удар Мартяна після помилки Пороха не досяг цілі. А на 13-й хвилині захисник Миколаєва скористався своїм шансом після скидки Парцванії і з-меж штрафної влучив у кут – 1:0.

У Кристала був непоганий шанс після прострілу Цоя, але м’яч вийшов на кутовий. Ще один момент був у Барського, але центрбек пробив після подачі Цоя над поперечкою. А Миколаїв забив ще один раз – простріл Куксенка вдало завершив Одарюк, а Малиш лише доправив м’яча у власні ворота.

У другому таймі Миколаїв продовжував контролювати гру. Кушніренко у боротьбі с Цоєм заробив пенальті – сам капітан господарів чітко його і реалізував. А потім наступив бенефіс Войцеховського, який вийшов на заміну і практично за три хвилини оформив хет-трик.

0:6 – Кристал розгромно поступається у 16-му турі Першої ліги.


МФК Миколаїв – Кристал (Херсон) – 6:0

Голи: Порох, 13, Одарюк, 37, Кушніренко, 67, Войцеховський, 87, 88, 90.

Миколаїв (стартовий склад): Лободров, Кулинич, Порох, Парцванія, Ульянов, Кушніренко, Охрончук, Куксенко, Одарюк, Паламар, Яворський. Запасні: Жемчужний, Вітенчук, Сурженко, Прядун, Березянський, Ляшевський, Росляков, Кравченко, Фальковський, Войцеховський, Боровський. Головний тренер: Ілля Близнюк.

Кристал (стартовий склад): Герасименко, Малиш, Лаптєв, Барський, Крутін, Терзі, Цой, Мартян, Барладим, Чернишов, Клюєв. Запасні: Восконян, Муравйов, Головкін, Бородай, Кучер, Гливий, Бондаренко, Карась. В.о. головного тренера: Сергій Шевцов.

mfckrystal.com

Залишити відповідь