“Маяк-Освіта” Бериславського району отримала золото в ІІІ турі чемпіонату області з футзалу сезону 2015/2016 рр. серед команд дівчат 1999/2002 рр.н.

“Маяк-Освіта” Бериславського району отримала золото в ІІІ турі чемпіонату області з футзалу сезону 2015/2016 рр. серед команд дівчат 1999/2002 рр.н.

05 – 06 березня 2016 року, напередодні Міжнародного жіночого Дня 8 березня, в м. Бериславі у спорткомплексі “Юність” районної КДЮСШ ім. В.К.Сергеєва був проведений ІІІ, заключний тур чемпіонату області з футзалу серед команд дівчат 1999/2002 років народження ХОДЮФЛ.

У турнірі узяли участь 10 футзальних команд дівчат цієї вікової групи, а саме:

– «Золота нива – 1» та «Золота нива – 2» Цюрупинський район (ДЮСШ «Золота нива» Цюрупинської районної ради);

– «Скіф» Нижньосірогозький район (Нижньосірогозька ДЮСШ);

– «Колос» Каховський район (Каховська районна ДЮСШ «Колос»);

– «Авангард» м. Каховка (ДЮСШ Каховської міської ради);

– «Таврія» м. Нова Каховка (Новокаховська ДЮСШ «Таврія»);

– «Спартак» Скадовський район (ДЮСШ Скадовського району Херсонської обласної організації ФСТ «Спартак»);

– «Олешшя» Цюрупинський район (ДЮСШ Цюрупинської районної ради);

– «Берислав» та «Маяк – Освіта» Бериславський район (Бериславська районна КДЮСШ  ім. В.К.Сергеєва).Організували і провели змагання Херсонська обласна дитячо-юнацька футбольна ліга.

У І та ІІ турах які відбулися 22 – 23 листопада 2015 року в м. Бериславі та 05-06 січня 2016 року в м. Каховка кожна з 10 команд зіграла по 3 матчі в кожному турі – загалом по 6 матчів. У ІІІ турі команди також зіграли по 3 матчі.

Цікавинки змаганням придавало те, що у них брали участь вихованки обласного футболу, що зараз навчаються у спеціалізованих навчальних закладах спортивного профілю інших областей і грають у командах Вищої та Першої ліг Вітчизняних жіночих чемпіонатів з футболу. Анастасія Троценко («Атекс» Київ) та Анна Стєкольщикова («Торпедочка» Миколаїв) допомагали «Колосу» з Каховського району, Анжела Семиженко («Легенда» Чернігів), Любов Джафарова, Валерія Гузик (обидві «Спартак Чернігів) обом командам «Золотої ниви» також з Цюрупинського району. Вони були лідерами у своїх командах і вели своїх партнерок до перемоги у кожному матчі.Організатори змагань, тренери і керівництво команд – учасниць висловлювали слова щирої вдячності тренерам і керівникам теперішніх команд дівчат  за їх якісну підготовку і надання можливості їх участі у цьому змаганні.

За Регламентом змагань кожній команді дозволялося заявити 2 футзалістки старшого віку, але на майданчику могла грати тільки одна з них, інша могла вийти їй на заміну. Більшість команд скористалися такою можливістю.

Багато матчів проходило в цікавій і безкомпромісній боротьбі, навіть, що закінчувалися з крупним рахунком на користь однієї з команд. Правда з тактико-технічними діями практично у всіх команд поки що не зовсім виходить, але ці недоліки компенсувалися жагою не поступатися у боротьбі за м’яч, ініціативу і територію та волею до перемоги. Навіть команди, що посіли І і ІІ місця, набрали однакову кількість очок і команда-переможниця була визначена лише за кращою різницею забитих і пропущених м’ячів у чемпіонаті.

У результаті проведених змагань чемпіонками Херсонської області з футзалу сезону 2015/2016 років серед команд дівчат 1999/2002 років народження обласної дитячо-юнацької футбольної ліги стали дівчата з команди “Маяк-Освіта” Бериславський район (тренер команди Євген Авраменко, директор ДЮСШ Юрій Сорочинський). Чемпіоками стали футзалістки Євгенія Козак (капітан команди), Анастасія Данилова, Оксана Таранець, Владислава Кречко, Валерія Сенічева, Вікторія Флакей, Ганна Щербак, Надія Голуб, Христина Гасанова, Анжела Хомутовська. Срібний призер – команда “Колос” Каховський район (тренер Артур Гусак, директор ДЮСШ Олексій Гурнаков), бронзовий – команда “Золота нива – 1” (тренер Сергій Юдін, директор ДЮСШ Анатолій Діденко).

Підсумкова турнірна таблиця змагання має такий вигляд:

М Команди І В Н П ЗМ ПМ РМ О
1 МАЯК – ОСВІТА                            Бериславський район 9 7 1 1 46 -10 36 22
2 КОЛОС                                        Каховський район 9 7 1 1 36 -7 29 22
3 ЗОЛОТА НИВА – 1 Цюрупинський район 9 6 2 1 12 -5 7 20
4 ЗОЛОТА НИВА – 2 Цюрупинський район 9 6 1 2 29 -12 17 19
5 АВАНГАРД                             м. Каховка 9 5 0 4 17 -16 1 15
6 СПАРТАК                                            Скадовський район 9 4 1 4 13 -14 -1 13
7 БЕРИСЛАВ                                 Бериславський район 9 2 2 5 7 -24 -17 8
8 ОЛЕШШЯ                            Цюрупинський район 9 2 1 6 12 -25 -13 7
9 СКІФ                                          Нижньосірогозький район 9 1 0 8 4 -32 -28 3
10 ТАВРІЯ                                                 м. Нова Каховка 9 0 1 8 2 -33 -31 1
Скорочення: М – місце команди, І – зіграно матчів, В – перемог, Н – нічиїх, П – поразок, ЗМ – забито м’ячів, ПМ – пропущено м’ячів, РМ – різниця забитих і пропущених м’ячів, О – набрано очок (за перемогу – 3 очка, нічию – 1, поразку – 0)

На урочистому закритті та нагородженні переможців і призерів особливої урочистості придавало участь у ньому духового оркестру та вокального ансамблю Головного управління Національної поліції у Херсонській області.

Усі 10 команд вишикувалися у парадному строю і їх поздоровили із святом 8 Березня, закінченням змагань та вручили заслужені нагороди:

  • Тетяна Юшко, керівник апарату Бериславської районної державної адміністрації;
  • Тетяна Пшонь, майор поліції, начальник відділу молодіжної превенції ГУ Національної поліції у Херсонській області;
  • Юрій Сорочинський директор Бериславської районної КДЮСШ ім. В.К.Сергеєва, депутат іголова постійної комісії Бериславської районної ради;
  • В’ячеслав Роль, голова обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України.

Переможцям і призерам були вручені пам’ятні призи (кубки), медалі та дипломи Управління молоді та спорту облдержадміністрації, і усім учасникам солодкі подарунки від поліцейських Херсонщини.

Обласна дитячо-юнацька футбольна ліга квітами та солодкими подарунками вітала зі святом весни 8 Березня і жінок, які були безпосередньо причетні до організації і проведення змагання, а саме Наталію Швед, тренера команди “Авангард” м. Каховка, Світлану Лазар, арбітра змагань, Тетяну Пшонь, начальника відділу молодіжної превенції ГУ Національної поліції у Херсонській області, Ірину Черкалову та Тамару Куртогли, солісток ансамблю ГУ Національної поліції у Херсонській області, Нелю Колісник, постійну ведучу урочистих відкриттів і закриттів змагань, Тетяну Юшко, керівника апарату Бериславської районної державної адміністрації;Фінальні змагання відбулися завдяки фінансовій та організаційній підтримці Управління молоді та спорту облдержадміністрації (начальник управління Юрій Семченко), Головного управління Національної поліції України у Херсонській області (начальник ГУ полковник поліції Артур Мєріков), обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України, обласної федерації футболу (голова В’ячеслав Богун), Бериславської районної комплексної ДЮСШ ім. В.К.Сергеєва (директор Юрій Сорочинський), Бериславської, Цюрупинської, Скадовської та Нижньосірогозької райдержадміністрацій і районних рад, Каховської та Новокаховської міських рад. Провела змагання обласна дитячо-юнацька футбольна ліга.В.А.Роль,

Голова обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України,

Виконавчий директор ХОДЮФЛ,

Голова комітету жіночого і дитячо-юнацького футболу ХОФФ

 

Залишити відповідь