Кубок «Золотий колос України» 2015 року серед команд юнаків 2001/2002 років народження

Кубок «Золотий колос України» 2015 року серед команд юнаків 2001/2002 років народження

З 20 по 26 липня 2015 року в м. Скадовську на однойменній начально-спортивній базі ВФСТ «Колос» АПК України відбулися Всеукраїнські змагання першості ВФСТ «Колос» АПК України з футболу на Кубок «Золотий колос України» 2015 року серед команд юнаків 2001/2002 років народження, учнів позашкільних навчальних закладів ВФСТ «Колос» АПК України.

Це були заключні змагання Кубку «Золотий колос України» поточного року.

Заключний акорд

У змаганні узяли участь 16 колосовських команд з 11 областей України, а саме:

№ зп. Назва команди Район Область
1 ВОЗРОЖДЄНІЄ Добропільський Донецька обл.
2 ФОРТУНА Білокуракинський Луганська обл.
3 СТАНДАРТ Михайлівський Запорізька обл. 
4 ІЗВЄСТІЯ Веселівський
5 ГІРНИК Василівський
6 КОЛОС Бориспільський Київська   обл.
7 КОЛОС Новоархангельський Кіровоградська обл.
8 АВАНГАРД Буський Львівська обл.
9 ДНІСТЕР Самбірський
10 МАЯК-ПІДСЕРЕДНЄ Великобурлуцький Харківська
12 ЮНІСТЬ Городищенський Черкаська
13 КОЛОС – ДЕСНА Чернігівський Чернігівська
14 ДЖАРИЛГАЧ Скадовський Херсонська обл. 
15 МАЙСТЕР С смт. Антонівка м. Херсон
16 ДИНАМО – ДАРЇВКА Білозерський

На урочистому відкритті змагання, у якому узяли майже 250 юних футболістів, майже півсотні тренерів. арбітрів і організаторів,  та сотня палких прихильників майже усіх команд, у більшості батьків учасників, несвятково прикрашеному стадіоні «Колос» команди вітали:

  • Олег Васильєв, заступник Скадовського міського голови;
  • Заур Курбанов, головний суддя змагання;
  • В’ячеслав Роль, голова Херсонської обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України, член Виконкому ХОФФ.

Привітання учасників

На завершення урочистого відкриття учасники спільно виконали Гімн України.

Змагання проходили за правилами клубу «Шкіряний м’яч», 8 на 8 по 30 хвилин матч за змішаною системою у два раунди:

  • І груповий раунд – відбіркові групові змагання за коловою системою у одне коло в 2 відбіркових групах по 8 команд у кожній.
  • ІІ нокаут – раунд – матчі плей – офф, починаючи з 1/4 фіналу, куди вийшли з групових змагань 8 кращих команд: по 4 команди, що посіли І – ІV місця в групах.

Небезпечний удар головою

У результаті проведеного змагання, зігравши 10 матчів, з них у 7 виграли, у 1 програли та у 2 зіграли унічию, переможцем першості ВФСТ «Колос» АПК України з футболу на Кубок «Золотий колос України» 2015 року серед команд юнаків 2001/2002 років народження, учнів позашкільних навчальних закладів ВФСТ «Колос» АПК України, стала команда «Колос-Десна» Чернігівський район Чернігівська область (голова обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України В.Б.Примак).

Взяв намертво

Чемпіонами стали юні футболісти, вихованці Чернігівської районної ДЮСШ «Колос», Дмитро Сидоренко, Владислав Бабор, Андрій Авдієнко, Роман Омельяненко, Денис Пилипенко, Ігор Скачок,  Антон Воронченко, Микола Василенко, Андрій Новик, Валерій Безлєпкін, Данило Рудник, (тренер М.І.Ярмошенко, директор ДЮСШ І.М.Хомко).

Срібний призер – команда «Джарилгач» Скадовський район Херсонська область (тренери О.Г.Меркун та С.Г.Яровий, директор Скадовської районної КДЮСШ В.О.Кравець), бронзовий – команда «Маяк – Підсереднє» Великобурлуцький район Харківська область (тренер А.О.Ліньов, голова Харківської обласної організації В.Ф.Снопок).

Пробуксовка

Команди, що посіли І – ІІІ місця у першості були нагородженні пам’ятними призами (кубками) і дипломами відповідних ступенів ВФСТ «Колос» АПК України, футболісти і тренери команд – призерок – золотими, срібними і бронзовими медалями і дипломами ВФСТ «Колос» АПК України.

Вийшов

На закінчення змагання команда – переможниця опустила Державний прапор України на головному флагштоці стадіону «Колос» під Гімн України.

 В’ячеслав Роль, член Виконкому ХОФФ

Залишити відповідь