Кубок регіонів ФФУ. Збірна Херсонської області розпочинає з перемоги

Кубок регіонів ФФУ. Збірна Херсонської області розпочинає з перемоги

24 квітня в місті Миколаїв, відбувся перший матч першого відбірного етапу розіграшу Кубка регіонів Федерації футболу України 2018 року. Збірна Миколаївської області приймала  збірну Херсонської області.

Перші хвилини матчу миколаївці розпочали активніше. Та перший небезпечний момент виник на 16 хв. біля воріт господарів – після розіграшу кутового 4-й номер херсонців пробив по воротах, але голкіперу вдалося відбити м’яч, що летів під ліву стійку. На 21 хв. ще одна небезпека воріт Миколаєва, але захист у штрафній не дав пробити як слід. Після екватору тайму збірна Херсонської області поступово почала додавати у грі, й під кінець тайму притисла суперника до воріт. А у господарів один з небагатьох небезпечних моментів  виник на 40 хвилині, але наш голкіпер був готовий до удару.

У другому таймі херсонці почали грати набагато активніше, гра проходила переважно на половині суперника. На 52 хвилині наша збірна заробила небезпечний штрафний, та після удару м’яч пройшов поруч з хрестовиною. А на 60-х хвилинах ще кілька дуже небезпечних моментів виникло біля воріт господарів, голкіпер ледь впорався з ударами, але ворота лишилися недоторканими. Та довго збірна Миколаєва не протрималася, на 76 хвилині Артем Осторонь отримав м’яча й потужно пробив – той від стійки потрапляє у ворота – 1:0. На 84 хв. 10 номер херсонців  ледь не став автором другого голу, та захисник встиг заблокувати дар. Кінцівку зустрічі у спробі відігратися господарі заграли активніше, але пройти захист й завдати удару в площину воріт було дуже складно. Отож 1:0, і перша перемога нашої збірної!

Збірна Миколаївської обл. – Збірна Херсонської обл. 0:1 (0:0) 

Голи: 76 хв. Артем Остроконь

Збірна Миколаївської обл..: Поляков О., Шаріков В., Зенченко О., Шпартко В., Ротко Д., Пономаренко О., Задорожнюк О., Михайлов А., Скляров Д., Кривоортий Д., Ляшенко О. Запасні – Сергєєв О., Запорожан М., Русс Р., Бабейко О., Мінаєв І., Демченко В.

Тренери – Пономаренко В., Балакін О.

Збірна Херсонської обл.: Заварихін С., Остроконь А., Черкашенко Д., Зажигін О., Брижчук А., Дуран І., Малий А., Грачов Д., Трифонов В., Середа О., Осіпов Д. Запасні – Дудкевич С., Угнич В., Колесник В., Кулачок В.

Гол. тренер: Сергій Шевцов.

Більше фото на нашій сторінці у фейсбук

Залишити відповідь