Кубок «ХОФФ». День 1 (оновлено)

Кубок «ХОФФ». День 1 (оновлено)

Сьогодні на стадіоні «Майстер – С» стартував 5-денний юнацький турнір з футболу на Кубок Херсонської обласної федерації футболу, присвячений Дню Незалежності України.

Шість кращих команд – «Кристал-2001» (Херсон), «ДЮКФП-5 – Дніпро» (Херсон), «Освіта» (Херсон), «Динамо» (Дар’ївка), ДЮСШ №3-Херсон-47 (Херсон), «Кристал-2002» (Херсон)  – ведуть боротьбу за першість.

Хто переможе ще не відомо, але лідерські амбіції вже заявили відразу декілька футбольних колективів. Хто це видно із сьогоднішніх результатів.

«ДЮКФП-5 – Дніпро» – ДЮСШ №3-Херсон-47 – 4:3

Арбітр: Дубровний Олексій

Голи: Черноусов Нікіта, Собко Олександр, Шупик Олексій, Ходаковський Андрій – Макарчук Дмитро-2, Тарасенко Ігор.

Відкриває рахунок «ДЮСШ №3», забивши з пенальті. «Дніпро» у відповідь створює чудову контратаку, та воротар відбиває м’яч. Однак відразу гравець «синіх», скориставшись моментом, іще раз б’є по смугастому і цього разу влучає в сітку. Рахунок вирівнюється – 1:1.

Наступна атака дніпрян успіхом не увінчується. Воротар подалі виносить м’яч ногою, не підпускаючи до воріт. В цей час, найвіддаленіший гравець, до якого саме летів м’яч, схоплює його та чимдуж мчить до воріт «ДЮКФП-5 – Дніпро». І його вдається вивести свою команду вперед.

Зрівняти рахунок вдалось вже через декілька хвилин. Знову ж таки з пенальті. Та, певно, успіх сьогодні був на стороні дніпрян. Вони змогли забити ще два голи, прогледівши у свої лише один. Відтак, гра завершилася перемогою «ДЮКФП-5 – Дніпро» з рахунком 4:3.

«Кристал-2001» – «Динамо» – 5:0

Арбітр: Гладкий Сергій

Голи: Лагута Нікіта-2, Маєвський Володимир-2, Лазебнюк Ростислав.

У цьому матчі ініціативою відразу заволоділи вихованці «Кристала». Буквально на перших хвилинах гри вони відкривають рахунок і протягом усього ігрового часу пресингують своїх суперників на їх половині поля.

Перший тайм завершився з рахунком 2:0. Динамівцям так і не вдалося відновити рівновагу.

У другому таймі «Кристал» довів рахунок до 5 голів, повністю вберігши свої ворота. Відзначилися по двічі Лагута Нікіта та Маєвський Володимир, і один раз забив Лазебнюк Ростислав.

«Освіта» – «Кристал-2002» – 5:0

Арбітр: Володін Володимир

Голи: Садонов Денис-4, Рубаненко Даніїл.

«Освіта» активно бере верх над «Кристалом», раз за разом заганяючи їх у свої уміло розставлені пастки та збільшуючи кількість своїх голів. Вирватися вперед кристалів ці вже не в змозі, тому протягом всієї гри пасуть задніх.

Результат зустрічі 5:0. З розгромним рахунком перемагає «Освіта». Гол на рахунку Даніїла Рубаненка та покер від Дениса Садонова.

Таким чином, у перший ігровий день по 3 очки отримують «ДЮКФП-5 – Дніпро», «Кристал-2001» та «Освіта». У «Динамо», «ДЮСШ №3-Херсон-47» та «Кристал-2002» поки що нулі. Однак, завтра положення команд зазнає змін.

Залишити відповідь