Кубок газети «Каховська зоря» з футболу 8х8  у команди «ЕККО»

Кубок газети «Каховська зоря» з футболу 8х8  у команди «ЕККО»

1 листопада 2015 року на каховському стадіоні «Олімпійський» відбулись вирішальні матчі відкритого Кубку м. Каховки – Кубку газети «Каховська зоря» з футболу 8х8 2015 року серед аматорських команд. Нагадаємо, що в змаганнях, організованих відділом у справах молоді та спорту Каховської міської ради спільно з редакцією газети «Каховська зоря»  та при підтримці Народного депутату України Сергія Хлань, взяли участь 10 команд з Каховки, Н.Каховки та Каховського району.

IMG_0066

Першими у матчі за ІІІ місце на поле «Олімпійського» вийшли невдахи півфінальних поєдинків тижневої давності – каховський «Старт» та малокаховський «Акант». Гра проходила у цікавій та безкомпромісній спортивній боротьбі, з перемінним успіхом. Основний час гри завершився нічиєю 2:2. Не виявив переможця і додатковий час – 1:1, тому володарів «бронзових» нагород визначали у серії післяматчевих пенальті. Кращими тут виявились футболісти «Старту» – 4:2:

Старт (Каховка) – Акант (Малокаховка) – 3:3 (по пенальті – 4:2)

01.11.2015. Кубок “Каховська зоря” 2015. Матч за 3-є місце. Каховка. Стадіон «Олімпійський». Судді: Окул Ю., Повх Р.

Голи: Мазуренко, Кузовін, Михальченко (з пенальті) – Король, Панкратов, Бабенко.

Попередження: Дрьомін (Старт)

Старт

(на фото команда “Старт”)

У фінальному матчі зустрічались каховські команди «Екліпс» та «ЕККО».  Футболісти «Екліпсу», на жаль, не зуміли у вирішальному матчі скласти гідну конкуренцію цьогорічним чемпіонам Каховки з футболу та поступилися суперникам за всіма статтями.

Екліпс

(на фото команда “Еліпсис”)

Екліпс (Каховка) – ЕККО (Каховка) – 0:5

01.11.2015. Кубок “Каховська зоря” 2015. ФІНАЛ. Каховка. Стадіон «Олімпійський». Судді: Окул Ю., Повх Р.

Голи: Кондратюк-2, Гарібян, Глушков, Радиш.

Отже, команда «ЕККО» (Каховка)володар Кубку м. Каховки – Кубку газети «Каховська зоря» з футболу 8х8 2015 року! У складі переможців виступали: Олександр Іванов, Олександр Чижко, Петро Комягін, Віталій Сенчин, Єгор Бойко, Євген Кондратюк, Віталій Глушков, Борис Пуляєв, Вадим Немерець, Дмитро Стрельцов, Павло Гарібян, Андрій Полянко, Вадим Яценко, Олександр Радиш, Сергій Пуляєв.

ЕККО - володар Кубку КЗ - 2015

(на фото команда “ЕККО”)

Кращими гравцями турніру за рішенням Оргкомітету були визнані:

  • «Кращий воротар» – Олександр Іванов («ЕККО»);
  • «Кращий бомбардир» – Кирило Кравцов («Старт») – 5 забитих м’ячів;
  • «Кращий гравець» – Віталій Глушков («ЕККО»).

Переможців і призерів змагань вітали та провели урочисту церемонію нагородження  начальник відділу у справах молоді та спорту Каховської міської ради Віктор Зубков, головний редактор газети «Каховська зоря» Жанна Кисельова та головний суддя турніру Василь Росошик.

Команди-призеру Кубку КЗ - 2015

А на аматорські футбольні команди нашого міста найближчим часом чекають нові футбольні випробування – чемпіонат м. Каховки з футзалу сезону 2015/2016.

Відділ у справах молоді і спорта

Каховської міської ради

Залишити відповідь