Кубки Ліги чемпіонів прибули до Берислава

Кубки Ліги чемпіонів прибули до Берислава

22 квітня Херсонщина першою з усіх областей зустріла Кубок Ліги чемпіонів УЄФА і Ліги чемпіонів серед жінок у рамках туру цих престижних футбольних нагород по Україні. Після презентації у Херсоні Кубки зустрів Берислав, де зараз  дислокується футбольна команда «Таврія» “Сімферополь, яка відзначає своє 60-річчя.

Більше фото на нашій сторінці у фейсбук

На цю урочисту подію завітали почесні гості: президент Федерації футболу України Андрій Павелко, віце-президент Федерації футболу України Вадим Костюченко,  голова обласної державної адміністрації та за сумісництвом голова Херсонської обласної федерації футболу Андрій Гордєєв, виконавчий директор Херсонської обласної федерації футболу Олексій Кручер, народний депутат Верховної Ради України  Сергій Хлань, народний депутат Верховної Ради України Микола Паламарчук,  заступник голови Херсонської обласної ради Віталій Булюк та інші.

«Сьогодні на зустріч з Кубками Ліги чемпіонів УЄФА в Херсоні і Бериславі прийшло дуже багато юних футболістів, серед яких були і діти-переселенці з Криму. Спостерігаючи їх захоплення від дотику до легендарних трофеїв, не залишається жодних сумнівів, що кримський футбол є невід’ємною частиною футбольної України. Ми збудуємо тут (у Бериславі – авт.) гарний стадіон, на якому сімферопольська «Таврія» буде грати і відроджувати свою славу», – наголосив президент Федерації футболу України Андрій Павелко.

«Такого ще не було і малоймовірно, що буде. Ці Кубки приїхали для дітей, щоб вони сфотографувалися, доторкнулися, а ми далі будемо робити все, щоб вони займалися футболом і були здоровими. Адже розвиток фізичної культури та спорту є одним із пріоритетів у діяльності облдержадміністрації. Серед найважливіших завдань ми визначили  розбудову спортивної інфраструктури», – зазначив очільник області Андрій Гордєєв.Унікальну можливіть сфотографувалися з Кубком Ліги чемпіонів УЄФА і Ліги чемпіонів серед жінок отримали команди з різних районів Херсонської області, кожна з яких у подарунок отримала нові м’ячі від Федерації футболу України.Окрім того, нагороди від президента Федерації футболу України Андрія Павелка з нагоди 60-річчя футбольного клубу «Таврія» Сімферополь отримали гравці і керівництво команди. Як повідомлялося, Кубки Ліги чемпіонів УЄФА у суботу, 21 квітня, були в Києві, де 24 та 26 травня 2018 року відбудуться фінали жіночої Ліги чемпіонів та Ліги чемпіонів УЄФА.

За матералами khoda.gov.ua

 

Залишити відповідь