«Кристал» з мінімальним рахунком переграв миколаївський «Каскад»

«Кристал» з мінімальним рахунком переграв миколаївський «Каскад»

5 лютого 2021 року відбулася друга контрольна зустріч під керівництвом Сергія Шевченка. На цей раз суперником «Кристалу» був ФК «Каскад» м. Миколаїв.

Після поразки «Хліборобу» херсонцям потрібно було реабілітуватися. Та і потенційним новачкам команди було над чим задуматися, адже на перегляді потрібно показати себе з кращої сторони.

Перший тайм проходив за перевагою «Кристалу», у середині тайму голом відзначився Козлов. Миколаївці малу змогу зрівняти рахунок на останніх хвилинах, але «пожежу» у штрафній вдалося вчасно згасити.

Після перерви херсонці майже не переходили половину поля, мабуть за планом граючи на утримання рахунку та відпрацьовуючи у захисті. На другу половину тайму Сергій Шевченко змінив тактику та зробив ряд замін. Кристал почав все частіше атакувати, час від часу пресингуючи суперника. Був ряд дуже небезпечних атак, також на рахунку Кристалу не реалізований вихід два в один. Однією із реальних можливостей зрівняти у «Каскаду» був небезпечний штрафний на десь на 80-х хвилинах зустрічі, після потужного удару м’яч прямував під поперечину, але голкіпер взяв цей удар. Кінцівка ж матчу проходила за помітною перевагою херсонців.

Отож рахунок 1:0, перша перемога «Кристалу» у новому складі. Є перший результат, але і є над чим працювати.

Фотозвіт матчу ТУТ

Залишити відповідь