Кристал вдесятьох на останніх хвилинах програв Авангарду

Кристал вдесятьох на останніх хвилинах програв Авангарду

Вже на старті гри Авангард несподівано повів у рахунку. Навіс зі штрафного від Пограничного оминув усіх і з відскоком від газону м’яч опинився у воротах Герасименка. Перший момент у гостей відбувся на 19-й хвилині – це Мартян потужно пробив над поперечкою. Відразу Авангард створив свій шанс, але Сорокін у ближньому бою не переграв Герасименка.

На 25-й хвилині Кристал не реалізував класний шанс, аби зрівняти рахунок – Барладим вивів на ударну позицію Семенину, але Ігор з близької відстані пробив поруч із стійкою. У відповідь Бондар з-меж штрафної пробив до Герасименка. А на 34-й хвилині Кристал залишився у меншості – з поля був вилучений Бородай за “фол останньої надії”.

До кінця тайму знекровлений Кристал створи ще дві нагоди для голу. Проте удар Барладима вийшов дуже неточним, а Цибульський з гострого кута запустив м’яча над поперечкою.

У другому таймі Авангард створив достатньо нагод, аби покращити різницю у рахунку – до гри вступив Герасименко після ударів Цибульника і Пограничного, а ось удари Лобова були неточними. У гостей здалеку пробивав Гливий (його удар забрав Солдатенко) і Цой (повз ворота).

На останніх хвилинах матчу непогано пробив Булгаков, але йому забракло влучності. У Кристала слід згадати непогані прориви через центр, а на 90-й хвилині гості зуміли відігратись – Семенина виконав шикарний асист на Гливого, Іван прибрав захисника і пробив. Рикошет від Ховбоші – м’яч у сітці! 1:1!

Арбітр зустрічі додав до матчу шість хвилин. У компенсований час Кристал продовжував боротьбу за перші очки у сезоні, але корнер на 4-й доданій хвилині приніс три очки краматорцям. Навіс від партнера замкнув Сеницький…

Авангард – Кристал – 2:1 (1:0)

Голи: Пограничний, 3, Сеницький, 90+4 – Гливий, 90.

Авангард (СТАРТ): Солдатенко, Шинкаренко, Ховбоша, Сидоренко, Дяченко, Лобов, Сорокин, Пограничний, Сеницький, Бондар, Гунічев. Запасні: Якубенко, Пуди, Дорошенко, Цибульник, Таранда, Куканов, Булгаков. Головний тренер: Валерій Городов.

Кристал (СТАРТ): Герасименко, Жовтюк, Малиш, Карась, Крутін, Бородай, Кучер, Семенина, Мартян, Цибульський, Барладим. Запасні: Муравйов, Цой, Барський, Ольховіков, Сухіна, Клюєв, Гливий. Головний тренер: Сергій Валяєв.

Вилучення: Бородай, 34.

mfckrystal.com

Залишити відповідь