«Кристал-1999» – чемпіон області з футзалу серед команд юнаків 1999/2000 років

«Кристал-1999» – чемпіон області з футзалу серед команд юнаків 1999/2000 років

4 – 5 березня 2015 року в місті Бериславі у спорткомплексі «Юність» Бериславської районної КДЮСШ ім. В.К.Сергеєва відбулися фінальні змагання ІІІ етапу чемпіонату Херсонської області з футзалу сезону 2014/2015 років серед команд юнаків 1999/2000 років народження.

Змагання відбулися за організаційної підтримки управління молоді та спорту облдержадміністрації (начальник управління Юрій Семченко), обласної федерації футболу (голова федерації В’ячеслав Богун), Бериславської районної КДЮСШ ім. В.К.Сергеєва (директор Юрій Сорочинський).

На І етапі –  у відбіркових групових змаганнях, у 7 відбіркових групах взяли участь 30 команд з 23 позашкільних навчальних закладів спортивного профілю області (колективними членами Ліги є 35 ДЮСШ, ДЮКФП і ДЮФК). Ці змагання відбулися 06 – 07 та 22 – 23 грудня 2014 року.

На ІІ етапі –  у півфінальних групових змаганнях узяли участь 16 команд з 14 ДЮСШ, які змагалися 10 – 12 січня 2015 року у 4 півфінальних групах.

По дві кращі команди з кожної півфінальної групи склали фінальну вісімку найкращих команд області цього віку, а саме:

  1. «Берислав» Бериславський район (Бериславська районна КДЮСШ ім. В.К.Сергеєва);
  2.  «Освіта – 1999» м. Херсон (КДЮСШ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації);
  3. «Кристал – 2000» м. Херсон (Херсонська СДЮСШОР з футболу «Кристал»);
  4. «Торпеда» Іванівський район (Іванівська районна КДЮСШ);
  5. «Джарилгач – 1» Скадовський район (Скадовська районна КДЮСШ);
  6. «Майстер – С» с. Антонівка м. Херсона (Херсонська обласна КДЮСШ «Колос»);
  7. «Кристал – 1999» м. Херсон (Херсонська СДЮСШОР з футболу «Кристал»);
  8. «Придніпровське» с. Новоолександрівка Нововоронцовський район (Херсонська обласна КДЮСШ «Колос»).

роль1

На урочистому відкритті фінальних змагань команди привітали і побажали перемог у футболі і житті:

– Тетяна Юшко, керівник апарату Бериславської райдержадміністрації;

– Юрій Сорочинський, директор Бериславської районної КДЮСШ ім. В.К.Сергеєва, голова бюджетної комісії районної ради;

– В’ячеслав Роль, виконавчий директор Ліги, голова обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України.

У перший ігровий у груповому раунді фінальних змагань команди були розділені на дві підгрупи по 4 команди у кожній, у яких вони змагалися за коловою системою у одне коло. При чому команди з однієї півфінальної групи ІІ етапу змагалися у одній підгрупі і між собою не грали – їм зараховувалися результати матчів між собою  на ІІ етапі.

У ІІ нокаут раунді (у другий ігровий день) по дві кращі команди з кожної підгрупи розіграли між собою за системою «плей-офф» призові місця, а команди, що посіли у підгрупах треті і четверті місця аналогічно мали розіграти між собою V – VІІІ місця.

роль2

Але неприємний сюрприз у другий ігровий день як для організаторів змагань, так і для учасників піднесла команда тренера Дмитра Левчука «Придніпровське» с. Новоолександрівка Нововоронцовського району (Херсонська обласна КДЮСШ «Колос»), не з’явившись на змагання. Такого в Лізі не було вже років п’ять. Команда вперше бере участь у таких змаганнях і піднялася так високо. А тепер Бюро Ліги буде її опускати, при чому дуже низько і боляче. Не зрозуміли у Новоолександрівці філософію Ліги, яка співпадає з олімпійським девізом «Головне не перемога – головне участь». Перемоги нам потрібні у чемпіонатах України, Європи, світу і Олімпійських іграх, а без участі у обласних змаганнях таких перемог не буде. Та й про суперників, які приїхали за шалені кошти у другий ігровий день на матчі з «Придніпровським» в Новоолександрівці ніхто не подумав. Для танго потрібен партнер, а для футбольного матчу – суперник. І тому Бюро Ліги буде вимушене відлучити від футболу і футзалу на рік Новоолександрівське відділення обласної КДЮСШ «Колос» і тренера Дмитра Левчука. Напевне через рік, а то й менше, у керівників ОКДЮСШ «Колос» виникне запитання: «А для чого їм таке відділення футболу, яке не бере участь ні яких змаганнях?»

Відповідно до технічних результатів фінальних змагань ІІІ етапу чемпіонату області з футзалу сезону 2014/2015 років серед команд юнаків 1999/2000 років народження ХОДЮФЛ чемпіоном області та володарями золотих медалей стала команда «Кристал – 1999» м. Херсон (Херсонська СДЮСШОР з футболу «Кристал», тренери Ігор Пасхал та Володимир Сапельняк, директор ДЮСШ Анатолій Жосан).

Чемпіонство вибороли футзалісти Костянтин Гордецький, Володимир Муравський, Дмитро Красновид, Віктор Колесник, Олексій Зажигін, Євген Липко, Сергій Сухорук, Святослав Швачко, Василь Сипко, Олександр Татаринов, Ілля Несенко.

роль3

На ІІ місці команда тренерів Юрія Сорочинського та Віктора Бондаренка «Берислав» Бериславський район (Бериславська районна КДЮСШ  ім. В.К.Сергеєва, директор ДЮСШ Юрій Сорочинський), на ІІІ – підопічні Олександра Меркуна, команда «Джарилгач – 1» Скадовський район (Скадовська районна КДЮСШ, директор Віктор Кравець).

Команда-переможниця та команди-призерки були нагороджені пам’ятними призами (кубками) та дипломами, а гравці цих команд – медалями та дипломами управління молоді та спорту облдержадміністрації.

За інформацією В’ячеслава Роля, голови обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України, виконавчого директора ХОДЮФЛ

Залишити відповідь