Контури футбольного сезону на Херсонщині

Контури футбольного сезону на Херсонщині

Нині все частіше на стадіонах чутно як дзвенять дитячі голосі та удари по м’ячу. Великий футбол після зимового сну повертається на зелені килими полів у наші міста, містечка, села та селища. Яким же буде футбольній сезон у нас на Херсонщині? Про це розповідає перший заступник голови Херсонської обласної федерації футболу, голова комітету по проведенню змагань Віктор Іванович Бербенцев.IMG_2768-У середу відбулася  нарада представників команд, які планують брати участь в обласних змаганнях. Визначилися, що з 2 квітня розпочинаються змагання на кубок Херсонщини. Плануємо завершити його  9 травня. З 15 травня хочемо розпочати чемпіонат області. Між цими змаганнями проведемо розіграш суперкубку Херсонщини між минулорічним чемпіоном області «Колосом» з Хлібодарівки та володарем кубка «Дружбою» з Новомиколаївки, Високопільського району. А завершить футбольний рік за традицією кубок «Закриття сезону».

– А як проходитиме розіграш кубка?

– У цих змаганнях приймає участь 12 команд. Вони розподілені по спортивно-територіальному принципу на чотири групи по три команді у кожній. У першій групі грають ФК «Високопілля» з Високопілля, «Ентузіаст» з Нововоронцовки та «Дружба» з Новомиколаївки. У другій ФК «Скадовськ» з Скадовська, «Колос» з Хлібодарівки та «Авангард» з Каховки. У третій групі виступають «Колос» з Чорнобаївки, «Вікторія» з Бехтер, «Авіатор» з Чорнобаївки. А у четвертій групі за путівки у чвертьфінал ведуть боротьбу «Скіф» з Нижніх Сірогоз, «ЯФА» з Херсона та СК «Чорнянка» з Чорнянки. У групах команди зіграють в одне коло і по дві кращі потраплять до чвертьфіналу. А далі вже гратимуть з вибуванням. За попередніми даними фінал плануємо на 9 травня.

IMG_7540– А скільки збирається колективів позмагатися за звання чемпіона області?

– Поки що багато команд визначаються, тому ми ще перед початком чемпіонату зберемось і тоді остаточно вирішімо, який формат він матиме. Якщо набереться команд дванадцять, проведемо змагання у два кола, А якщо менше, то можливо у три. Час покаже.

– А скільки команд вже визначилися участю?

– Заявили про свою участь шість колективів. Це п’ять минулорічних учасників «Колос» з Хлібодарівки, «Вікторія з Бехтер, СК «Чорнянка» з Чорнянки, «Авангард» з Каховки, «Дружба» з Новомиколаївки. Також до них додався «Колос» з Чорнобаївки. Кілька команд спеціально заявилися на участь у кубку, щоб перевірити свою готовність і тоді остаточно визначитися з участю. Можливо буде і друга ліга. Сподіваємося, що сезон вийде цікавим і насиченім.

Олександр Крупіца

Залишити відповідь