«Колос» (Нововоскресенське) – «Дружба» (Новомиколаївка) – 1:7

«Колос» (Нововоскресенське) – «Дружба» (Новомиколаївка) – 1:7

11 квітня відбувся товариський матч ФК «Колос» Нововоскресенське проти ФК «Дружба» Новомиколаївка (Високопільський район). Цього разу, на щастя, погодні умови дозволили місцевій арені прийняти перенесений поєдинок з новомиколаївськими побратимами. Тож в рамкам широкомасштабної підготовки ФК «Колос» Нововоскресенське до чергового кубку та чемпіонату району з футболу, наша команда в теплій і братській атмосфері провела даний контрольний матч на домашній арені. Гості були представлені виключно корінними новомиколаївцями, в команді грали три колишні гравці ФК «Колос», один з них старий-добрий голкіпер – Василь Яким.

mzVtO3ORGg0

Наш футбольний клуб «Колос» (Нововоскресенське) був представлений омолодженим складом, де знайшлося місце в складі таким юним хлопцям як – Олександр Купець (на вістрі атаки) та Пітухов Павло (вихід на заміну). В складі команди грали також два якісні легіонери з Петропавлівки – Радчуков Дмитро та Кирияка Дмитро, останній відзначився важливим, в плані психології, голом. Досвідчений ешелон гравців представляли – Андрієнко Олександр та Коваленко Максим, відповідно на рахунку першого гольова передача, а другий відзначився якісним дублем у ворота суперника. Приємно, також, що Сухомлін Влад грав за рідний клуб після довготривалої перерви та й закономірно відзначився хет-триком.

LxFoxlE5B30

Фінальний рахунок 1:7 на користь ФК «Колос» Нововоскресенське.

Склад ФК «КОЛОС» (Нововоскресенське): Черкасов Віктор (ВР), Семко Павло, Семко Станіслав, Юсків Станіслав, Радчуков Дмитро, Юськів Віктор, Кирияка Дмитро, Андрієнко Олександр, Коваленко Максим, Купець Олександр, Сухомлін Владислав

На заміну виходили: Пітухов Павло, Соколенко Павло, Салата Дмитро

За інформацією групи ФК «КОЛОС» Нововоскресенське

Залишити відповідь