Херсонська область, разом з іншими регіонами, долучилася до програми розвитку шкільного футболу УАФ+ВІДЕО

Херсонська область, разом з іншими регіонами, долучилася до програми розвитку шкільного футболу УАФ+ВІДЕО

Херсонська область долучилася до реалізації освітньої складової програми розвитку шкільного футболу Української асоціації футболу.

Перші місцеві вчителі фізкультури отримали сертифікати і Д-ліцензії УАФ, а також набори інвентарю у брендованих наплічниках «Все для уроку футболу» та посібники зі шкільного футболу для якісного проведення уроків футболу та інших футбольних заходів у своїх школах. Вони успішно пройшли безкоштовні державні курси за навчальною програмою, підготовленою фахівцями УАФ згідно вимог Нової української школи і затвердженою Міністерством освіти і науки. Вона дозволяє їм отримати 1 кредит за європейською системою підвищення кваліфікації, до того ж УЄФА надала дозвіл учасникам, що навчалися за специфічною програмою з футболу саме для шкільних вчителів, отримати футбольні Д-ліцензії УАФ.

В межах програми УАФ курси були організовані Херсонською академією неперервної освіти (ректор Анатолій Зубко, завідувач кафедри Сергій Моїсеєв, методистка Олена Бардачова) та Херсонською обласною асоціацією футболу. Вчителів привітали координатор програми від УАФ Євгеній Столітенко, виконавчий директор ХОАФ Олексій Кручер, заступник голови ХОАФ Володимир Володін та регіональний координатор програми Олександр Бондаренко.

          Вони разом з учителями відзначили, що програма УАФ матиме багато позитивних результатів для фізичного та емоційного розвитку дітей та принесе багато користі школам, що впроваджують футбол.

          Цього року до освітньої програми УАФ для шкільних вчителів вже долучилися також Рівненська, Дніпропетровська, Луганська (2 потоки курсів), Київська, Житомирська, Хмельницька, Миколаївська, Кіровоградська і Вінницька області.

Більше фото ТУТ

Залишити відповідь