Герой дербі! Масалов – герой 2-го туру Другої ліги

Герой дербі! Масалов – герой 2-го туру Другої ліги
Sport Arena та ПФЛ називають героя чергового туру Другої ліги з футболу 2018/2019.

Багата Друга ліга принциповими протистояннями. Тільки на Херсонщині нині три дербі, а ще ж базується тут сімферопольська Таврія, для якої матчі з новими сусідами також уже мають особливий статус. Тож на візит горностаївського Миру кримчани, безсумнівно, налаштовувалися дуже серйозно – як і належить, коли в гості їде ще один можливий претендент на високі місця. 

Господарі вели в рахунку, проте в якийсь момент грав пішла не за їхнім планом – пропущений штрафний, хиткий результат, загроза втрати очок… І тут взяв на себе гру один із найдосвідченіших не лише за віком, а в першу чергу, за ігровим стажем – Анатолій Масалов. Саме його шикарний дальній удар у підсумку привів до перемоги Таврії, яка за підсумками двох стартових турів йде в трійці найкращих Групи «Б» Другої ліги.

Масалов Таврия футбол победа Украина Вторая лига
Масалов після перемоги

Герой 2-го туру Першої ліги 2018/2019 ПФЛ та SportArena.com

Анатолій Масалов (Таврія)

219 матчів, 13 голів на професіональному рівні

Захисник і півзахисник

  • граючи центрального захисника, керував грою команди
  • асистував Воронченку в епізоді з першим голом
  • прицільним дальнім ударом приніс перемогу Таврії

Важко пояснити ігрову роль Масалова у сімферопольській команді. Граючи номінально центрального захисника, він (як і лінія в цілому) розташовується високо, тому має чимало підборів не лише на своїй, а й на чужій половині поля. Регулярно Анатолій веде м’яч вперед, виступає як розігрувач атак та навіть дуже глибокий плеймейкер. А добре поставлений удар дозволяє йому ще й загрожувати чужим воротам. Так було і в матчі проти Миру, де він виявився причетним до обох голів. 

28-річний вихованець херсонського футболу, загалом-то, центральний півзахисник – саме на цій позиції він грав у Першій лізі за ПФК Суми, Титан (Армянськ), Сталь (Алчевськ та Кам’янське), ФК Полтава та Геліос. Однак Таврія відчувала нестачу кваліфікованих гравців у задній лінії – і Анатолій Масалов згадав свої колишні вправи в обороні. Й зумів не лише зробити більш надійним захист команди Сергія Шевченка, а й не полишив, як бачимо, атакувальні звички.

sportarena.com

Залишити відповідь