Гендиректор Таврії про атестацію: Були ряд претензій до кадрово-адміністративного та фінансового критеріям

Гендиректор Таврії про атестацію: Були ряд претензій до кадрово-адміністративного та фінансового критеріям

Генеральний директор сімферопольської “Таврії” Олексій Кручер прокоментував UA-Футбол інформацію про невидачу клубу атестата на наступний сезон.

Нагадаємо, що кримський клуб подав апеляцію на це рішення, яка була задоволена.

– Були ряд претензій до кадрово-адміністративного та фінансового критеріїв.Ми всі зауваження усунули, підготували документи і разом з апелляцією подали в апеляційний комітет ФФУ.

– У березні ви говорили: “Якщо клуб не знайде фінансування – всі тиснуть один одному руки і шукають нові команди”.
– Після цієї заяви всі зрозуміли, що гравці налаштовані серйозно, до них змінилося ставлення. До чотирьох-п’яти наших футболістів проявлений інтерес інших клубів Першої та Другої ліг, тому їм були покращені умови.

За набраними очками у третьому колі минулого чемпіонату ми ділимо перше місце з СК “Дніпро-1”, який вже підвищився у класі і ставить за мету УПЛ. Переговоривши після останньої гри, основа з 11-13 осіб, на яких ліг весь ігровий цикл третього кола, всі готові далі продовжувати грати за “Таврію Сімферополь”. Але щоб конкурувати в наступному чемпіонаті, потрібно зміцнювати кадрово-адмистративный критерій плюс посилитися чотирма-п’ятьма гравцями.

– Інвестори згодні на посилення команди?
– На останній грі був Сергій Куніцин, був народний депутат Іван Винник, був голова Бериславської районної ради Володимир Коновалов. Думаю, спільними зусиллями це все буде. Принаймні, так було заявлено. А знаєте, планувати далеко вперед ми не можемо. Принаймні, слова не розходилися з ділом: всі моменти з фінансів з усіма закриті, і гравці пішли у відпустку без заборгованостей.

– Президент ФФУ Андрій Павелко заявляв, що для клубу “побудуємо новий сучасний стадіон”.
– Ми на це дуже сподіваємося. Тому чекаємо і від Андрія Павелка, і від Сергія Куніцина, і від усіх футбольних людей України, щоб у “Таврії” був стадіон. Сподіваємося, що він буде на Херсонщині. Зараз начебто вже проплачений проект, залишилися останні штрихи в проектно-завершальній стадії.

ua-football.com

Залишити відповідь