Футзал. В м.Гола Пристань відбулись ігри чемпіоната України з футзалу серед команд юнаків 2009 р.н. в Південній конференції.

Футзал. В м.Гола Пристань  відбулись ігри чемпіоната України з футзалу серед команд юнаків 2009 р.н. в Південній конференції.

З 04.11 по 07 11.2019 року в м.Гола Пристань в приміщенні міського Палацу спорту відбулись ігри чемпіонату України з футзалу серед команд юнаків 2009 р.н. в Пывденній конференції. З привітальним словом, на відкритті змагань, виступив міський голова Бабич О.В.

УЧАСНИКИ:

ФК “Локомотив” м. Одеса
ОЧСШ “Гармонія” м. Одеса
ДЮФК “Флагман” м. Одеса
ФСК “Іллічівець” м. Чорноморськ, Одеська обл.
ФСК “Іллічівець-2010” м. Чорноморськ, Одеська обл.
ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл.
ФК “Гопри” м. Гола Пристань, Херсонська обл.
МФК “Атлетик” м. Херсон
ДЮСШ “Тайфун” м. Баштанка, Миколаївська обл.
ФК «Дунай» м. Ізмаїл, Одеська обл.

В перший день змагань ФК “Гопри” грали проти ФК “Дунай ” м.Ізмаїл і здобула впевнену перемогу 6-0.
На другий день в суперниках була команда ФСК “Іллічівець-2010” м. Чорноморськ, Одеська обл. Гра видалась напруженою, але перемога наших футзалістов з рахунком 5-3. В другій грі наша команда також здобула перемогу над командою ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл. з рахунком 5-1.
В третій день змагань суперниками були лідери турніру ФСК “Іллічівець” м. Чорноморськ, Одеська обл.Команда з досвідом і наші юнаки дали хорошу гру, але хвилювання далось в знаки і помилки в захисті призвели до поразки з рахунком 0-4.В другій грі проти команди ДЮСШ “Тайфун” м. Баштанка, Миколаївська обл. наші юнаки показали гарну гру і здобули важливу перемогу з рахунком 7-4.
В заключний день була одна гра проти ще однієї команди,яка претендує на вихід до фіналу, ДЮФК “Флагман” м. Одеса.Наша команда показала гарну гру і перемогла з рахунком 5-0.

Турнірна таблиця
1 ФСК “Іллічівець” м.Чорноморськ,Одеська обл -18
2 ФК “Гопри” м. Гола Пристань, Херсонська обл.-15
3 ДЮСШ “Тайфун” м. Баштанка, Миколаївська обл.-14
4 ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл.- 10
5 ОЧСШ “Гармонія” м. Одеса – 9
6 ФК «Дунай» м. Ізмаїл, Одеська обл.-9
7 ДЮФК “Флагман” м. Одеса – 8
8 ФК “Локомотив” м. Одеса – 7
9 МФК “Атлетик” м. Херсон – 0
10ФСК”Іллічівець-2010″ м.Чорноморськ,Одеська обл.-0

Другий тур відбудеться в м.Одеса в грудні .Заключний тур, на груповій стадії, в м.Чорноморськ за результатами яких 4 кращі команди вийдуть до фіналу змагань. Змагання відбуваються в два коли.

Голова ГМФФ “Гопри” Бурковський О.Г.

Залишити відповідь