“Футбольна весна” 2019. Харківський “Житлобуд-2” мінімально перемагає ФК “Восход” Стара Маячка

“Футбольна весна” 2019. Харківський “Житлобуд-2” мінімально перемагає ФК “Восход” Стара Маячка

У Винниках завершився груповий етап Всеукраїнського турніру “Футбольна весна” 2019. Харківський “Житлобуд-2” мінімально перемагає колектив з Херсонської області і виходить у півфінал. 

Початок матчу якнайкраще розпочався для представників з Харкова, вже на 8 хвилині Яна Калініна більярдним ударом в дальній кут відкрила рахунок. Як виявилося, це і був єдиний гол у матчі. “Житлобуд-2” майже протягом усього матчу вибудовував свої атаки до воріт “Восходу” та реалізувати бодай ще одну результативну атаку не вдалося. А ось суперники харківчанок навпаки вижидали свої моменти, щоб контратакувати, і декілька небезпечних загострень вони все ж таки створили та і це не вплинуло на підсумковий рахунок. 1:0 і “Житлобуд-2” крокує далі, а “Восход” позмагається за 5 місце на турнірі. 

В підсумку, у 1/2 фіналу харківський “Житлобуд-2” поміряється силами з господарями турніру – ПФК “Львів”.  

Всеукраїнський турнір «Футбольна весна – 2019»
13 березня 2019 – м.Винники – Група «Б». 3-й тур
ЖФК «Житлобуд-2» (Харків) – «Восход» (Херсонська обл.) – 1:0 (1:0)
Голи: Калініна 8

«Житлобуд-2»: Самсон – Колещук, Подольська, Рижова, Сірмай (Василюк 51), Китаєва (Котяш 51), Скориніна (Головач 31), Полюхович (Ходирєва 59), Андрухів, Малахова (Кумеда 56), Калініна (Кравчук 59) 

«Восход»: Сандалова – Аілінкій, Чистякова, Несіна, Деркач, Левицька, Марченко (Салай 60+2), Осипян (Семиженко 56), Лимар (Островська 60), Кряж, Стець
Попередження: немає – Осипян 52

womensfootball.com.ua

Залишити відповідь