Футболізація Херсонщини триває! У Подо-Калинівці відкрито сучасний спортивний майданчик!

Футболізація Херсонщини триває! У Подо-Калинівці відкрито сучасний спортивний майданчик!

27 листопада 2018 у селі Подо-Калинівка Олешківського району в рамках програми футболізації Херсонщини, яку запровадив очільник області Андрій Гордєєв, було відкрито спортивний майданчик зі штучним покриттям.
Будівництво здійснювалося відповідно до бюджетної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України». Загальна вартість – 1499,0 тис. грн. Проект реалізовувався шляхом співфінансування з державного бюджету на та бюджету Олешківського району.
Розмір майданчика 42 м х 22 м., площа 924 кв. м. Об’єкт розташований на території Подокалинівської ЗОШ. На даному майданчику тренуватимуться не тільки учні школи, а й вихованці ДЮСШ «Золота Нива» Олешківської районної ради та жіноча футбольна команда ФК «Восход» (с. Стара Маячка) – учасник Вищої Ліги з футболу серед жіночих команд.

Відкриття спортивного об’єкту сприятиме більшому залученню шкільної молоді та населення до занять спортом. Цей сучасний спортивний об’єкт виростить не одне покоління спортсменів, не одного олімпійського чемпіона, дасть додаткову можливість проводити змагання районного та обласного значення на власній спортивній базі та на більш високому рівні.

З нагоди свята юні спортсмени Подо-Калинівки отримали приємний подарунок: футбольні м’ячі від Херсонської обласної федерації футболу.До привітань долучилися заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Євген Рищук та директор Управління з питань фізичної культури та спорту Юрій Кан.

У своїй промові Юрій Кан повідомив, що вже в цьому році буде започатковано будівництво ще 12 майданчиків в Херсонській області. Крім цього на наступний 2019 рік заплановано будівництво ще 20-25 майданчиків зі штучним покриттям, переважно в сільській місцевості.
Після урочистої церемонії перерізання символічної “червоної” стрічки почесний гостей запросили зробити перший удар по м’ячу.
Після чого учні Подо-Калинівської ЗОШ з задоволення приступили до тренування та веселих ігор з м’ячем.

Футболізація Херсонщини продовжується!

khoda.gov.ua

Більше фото на нашій сторінці у фейсбук

 

Залишити відповідь