ФК «Таврія» базуватиметься в Херсоні

ФК «Таврія» базуватиметься в Херсоні

17 червня у м.Києві за участі голови Херсонської обласної федерації футболу В’ячеслава Богуна відбулося засідання Ради регіонів. На порядку денному було 13 питань. Зокрема, впровадження системи роботи директорів матчу та офіцерів безпеки ФФУ, підсумки змагань серед команд клубів Прем’єр-ліги сезону 2014/2015 років, Регламент та План-календар Всеукраїнських змагань з футболу серед команд клубів Прем’єр-ліги сезону 2015/2016 років та прийняття нової редакції Кодексу етики і чесної гри ФФУ.

Найголовніше, що стосувалося Херсонської області, було озвучено 18 червня під час засідання Виконкому ФФУ віце-президентом Сергієм Куніциним, який запропонував створити на території Херсонщини прообраз сімферопольської «Таврії», першого чемпіона незалежної України. Це збереже легендарний клуб, гравці якої після анексії емігрували з півострова на материкову Україну, та дозволить їй грати в Прем’єр-лізі, але тепер вже від Херсонщини, а не Сімферополя. Цьому буде відповідати і сама назва команди – «Таврія-Херсон».

Президент ФФУ Андрій Павелко та Виконком підтримали ідею. І цього ж дня було доручено Сергію Куніцину та Комітету професіонального футболу створити робочу групу і до 31 серпня розробити план заходів щодо можливості відновлення футбольного клубу «Таврія», який базувався б у Херсоні.

Фінансування клубу за рахунок Федерації футболу України та Професіональної футбольної ліги України.

Також у перспективі побудова стадіону, який буде повністю відповідати вимогам Прем’єр-ліги. Наразі ж проводиться робота по будівництву в області стадіону зі штучним покриттям.

Довідка. «Таврія» (офіційно – ТОВ СК «Таврія») – український футбольний клуб з Сімферополя, що існував у 1958-2014 роках. Всі чемпіонати України провів у Вищій лізі. Став першим чемпіоном України в 1992 році і першим учасником Ліги чемпіонів від України. У сезоні 2009/10 команда стала володарем Кубка України.

Більше інформації про ФК «Таврія».

Залишити відповідь