Дві херсонські команди у Чемпіонаті України серед аматорських команд

29 квітня розпочинається Чемпіонат України серед аматорських команд. У ньому візьмуть участь 16 команд , серед яких дві команди з Херсонщини – «Авангард» з м.Каховка та «Мир» з с.Горностаївка Новотроїцького району.

Цього року групових етапів буде два. На першому команди розподілені на чотири групи по чотири команди. До складу групи 3, окрім горностаївців та каховчан, увійшли ще «Балкани» (Зоря Одеської області) та «Жемчужина» (Одеса).

Турнір у два кола за коловою системою визначить по три кращі команди у групах, які продовжать боротьбу на другому груповому етапі.

На цьому етапі дві групи по шість команд у кожній теж зіграють у два кола, але не будуть зустрічатися із командами-суперницями по першому груповому етапу.

До фінального етапу потраплять команди, що зайняли перше – четверте місця у групах на другому етапі.

Невдахи ж першого групового етапу (що посіли четверті місця у групах) розпочнуть боротьбу за Кубок України серед аматорських команд з 1/8 фіналу.

У першому турі змагань 29 квітня «Авангард» завітає до села Зоря Саратського району Одеської області, де зіграє із «Балканами», а «Мир» – до Одеси на поєдинок із «Жемчужиною».

Залишити відповідь