другий тур чемпіонату України серед команд юнаків 2005/2006 р.н. (U-13) за участю ФК “Гопри”

другий тур чемпіонату України серед команд юнаків 2005/2006 р.н. (U-13) за участю ФК “Гопри”

З 20.02 по 21.02 2018 року в м.Чорноморськ в приміщенні міського палацу спорту “Юність” пройшов другий тур чемпіонату України серед команд юнаків 2005/2006 р.н. (U-13). Нагадаємо що після першого туру команда ФК “Гопри” займала четверте місце з 6 очками і для виходу до фіналу в другому турі нам необхідно було перемогти в усіх іграх.

В першій грі суперником була команда ДЮСШ смт Окни яка випереджала нашу команду в турнірній таблиці і в першому турі перемогла з рахунком 3-1. З перших хвилин ФК “Гопри” заволодів ініціативою і став створювати гольові моменти, але перший аут біля наших воріт завершився взяттям наших воріт. Не дивлячись на пропущений м’яч ми продовжили грати в свою гру яка і принесла позитивний результат. Отже, 4-2 на користь ФК “Гопри”.

В другій грі суперником була команда “Олімпік” м.Чорноморськ. Гра видалась тяжкою. Суперник грав жорстко і постійно вів в рахунку. За хвилин вісім нам вдалось зрівняти рахунок і за дві хвилини до завершення вирвати перемогу.Отже, 4-3 на нашу користь і вже завдання по виходу до фіналу стало не таким примарним.

На другий день змагань суперниками були команди які займали перше і друге місце в турнірній таблиці. В першій грі грали проти команди ФК “Дунай” м.Ізмаїл, якій також поступилися в першому турі. Гра була напруженою бо помилка гравців коштувала дуже дорого.Першими рахунок, на самому початку гри, відкрили голопристанці і було враження що ми легко здолаємо суперника, але помилки в обороні та не реалізація своїх моментів призвела до рахунку 2-2 за десять хвилин до завершення матчу. Саме з цієї хвилини ми замінили воротаря на п’ятого польового гравця і весь залишок гри провели на полі суперника створюючи моменти. М’яч двічі влучив в поперечину воріт. Суперник був прижатий до воріт, але фарт був на боці ФК “Дунай” і як результат нічия 2-2 що не дала змоги обійти суперника в турнірній таблиці.

Гра ФК “Гопри” – “Бессарабець” 5-0. В останній грі, яка вже нічого не вирішувала суперником була команда ФСК “Іллічівець”, яка до речі діючий чемпіон і володар Кубку України.Перемога команди з міста Чорноморська 9-2.

За підсумками змагань : ФСК “Іллічівець” , 2) ФК “Дунай”,3) ФК “Гопри”, 4) ДЮСШ “Окни” 5) “Олімпік” 6) “Бесарабець”

Велика подяка Голопристанській міській раді і міському голові Бабичу О.В., генеральному директору ООО «НПП «5 ЭЛЕМЕНТ»Білому Володимиру Миколайовичу батьківському комітету.

Голова ГМФФ “Гопри” Бурковський О.Г.

Залишити відповідь