Чемпіонат області з футзалу розпочато

Чемпіонат області з футзалу розпочато

Взяв старт чемпіонат області по футзалу. На першому етапі у чотирьох групах визначаються по дві кращі команди, які потраплять до півфіналу, де до них приєднаються чотири найкращі команди міста Херсона.

Першими боротьбу за путівки 20 лютого розпочали команди групи «Генічеськ». Тут вдало зіграв чільний чемпіон області 2015 року нижньосірогозський “Удар”. Він виграв усі матчі. Другу путівку собі  забронювали господарі, команда генічеського «Азовця», що стала другою. А от іванівський “Водовід” та “Старт” з Першопокровки Нижньосірогозського району, посівши відповідно третє та четверте місця, вибули зі змагань.

     Результати ігор у Генічеську:

“Удар” – “Азовець” – 5:3 (4:2)

“Старт” – “Водовід” – 1:4 (0:1)

“Азовець” – “Водовід” – 2:1 (0:0)

“Удар” – “Старт” – 10:2 (6:0)

“Водовід” – “Удар” – 5:9 (2:2)

“Азовець” – “Старт” – 7:2 (2:1).

У неділю 22 лютого визначилися ще дві команди півфіналісти. Це стало відомо після завершення змагань у групі «Скадовськ». Тут сталася сенсація. Минулорічній срібний призер команда “ФГ Соценко” з Улянівки Скадовського району, що вважалася одним з фаворитів цієї групи, несподівано програла своїм землякам з Новомиколаївки зі Скадовського району і посівши третє місце залишилася за бортом чемпіонату, як і херсонський  «Агроресурс», що фінішував четвертим. А переможцем тут стала команда «Вікторія» з Бехтер Голопристанського району, яка разом з «Новомиколаївкою», що була другою, потрапила до другого етапу змагань.

      Результати матчів у Скадовську:

“Новомиколаївка” – “ФГ Соценко” – 4:3

“Вікторія” – “Агроресурс” – 3:1

“Новомиколаївка” – “Вікторія” – 0:1

“ФГ Соценко” – “Агроресурс” – 5:0

“Агроресурс” – “Новомиколаївка” – 1:4

“Вікторія” – “ФГ Соценко” – 3:2.

Отже вже вісім путівок з дванадцяти, мають своїх господарів. Це “Удар” (Нижні Сірогози), “Азовець” (Генічеськ), “Вікторія” (Бехтери, Голопристанського району) та ФК “Новомиколаївка” (Новомиколаївка, Скадовського району) і херсонські команди “Стелс”, “Динамо-Заїр”, “SW”, “WEZOM”. Ще два турніри першого етапу відбудуться у Херсоні та Бериславі відповідно 27 та 28 лютого, які і визначать останніх щасливчиків, що продовжать боротьбу за комплекти нагород.

В півфіналі буде сформовано три підгрупи по чотири команди, які 6 березня в Бериславі, Скадовську та Херсоні проведуть змагання за шість путівок у фінал.

Олександр Крупіца

Залишити відповідь