«Чемпіон» – Чемпіон!!! Завершився VI традиційний турнір «Крим — це Україна»

29 серпня 2021 року, на стадіоні «Кристал» м. Херсон пройшли заключні матчі VI традиційного турніру «Крим — це Україна» серед команд U-16.

За третє місце змагалися команди ДЮФШ МФК «Миколаїв»  та КДЮСШ «Освіта». Гра проходила за перевагою освітян, які перемогли з розгромним рахунком 7:3, та вперше стали бронзовими призерами турніру.

У фінальному матчі зустрілися ДЮСШ-11 «Чорноморець» та  КДЮСШ «Чемпіон». Кияни більш впевнено грали та більше володіли ініціативою. Свою перевагу вони вже втілили у голи у першому таймі повівши в рахунку 3:0. Другий тайм проходив у боротьбі. Рахунок 3:0 протримався до кінця матчу. Отож «Чемпіон» м. Київ святкував перемогу в турнірі.

Нагородження проводили віце-президент ДЮФЛУ Валерій Золотухін, виконавчий директор Херсонської обласної асоціації футболу Олексій Кручер, заступник голови ХОАФ Володимир Володін,  виконавчий директор асоціації футболу АР Крим та м. Севастополя Андрій Гайдаєнко та інші.

Перед початком урочистої церемонії нагородження  усі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

У своїй промові Валерій Золотухін передав вітання від Президента Української асоціації футболу Андрія Павелка, також свої найкращі побажання юним спортсменам висловили виконавчий директор ХОАФ Олексій Кручер та виконавчий директор асоціації футболу АР Крим та м. Севастополя Андрій Гайдаєнко.

Індивідуальні нагороди у своїх номінаціях отримали:

Кращий гравець команди ДЮСШ-11 «Чорноморець» – Микита Варсан

Кращий гравець команди КДЮСШ «Чемпіон» – Назарій Сологуб

Кращий гравець команди ДЮФШ МФК «Миколаїв» – Андрій Андрєєв

Кращий гравець команди КДЮСШ «Освіта» – Микита Пінькас

Кращий воротар турніру – Георгій Якунін (ДЮСШ-11 «Чорноморець»)

Кращий захисник турніру – Ілля Ільяшенко (КДЮСШ «Освіта»)

Кращий півзахисник турніру – Микита Багінський (КДЮСШ «Чемпіон»)

Кращий Нападник – Ростислав Погребняк (ДЮФШ МФК «Миколаїв»)

Кращий гравець турніру – Денис Шматов (КДЮСШ «Чемпіон»)

За активну участь у турнірі дипломом була нагороджена команда ДЮФШ МФК «Миколаїв»

Бронзовим призером стала команда КДЮСШ «Освіта» м. Херсон

Срібло турніру виборола команда ДЮСШ-11 «Чорноморець»

Переможцем VI традиційного турніру «Крим — це Україна» стала команда КДЮСШ «Чемпіон» м. Київ!

Окрім пам’ятних медалей та почесних кубків кожна команда отримала у подарунок нові футбольні м’ячі від УАФ.