28 серпня, на третьому традиційному Всеукраїнському турнірі «Крим – це Україна», який проходить на Херсонщині, відбувся фінал та матч за третє місце. За підсумками турніру, переможцем змагань стала команда ДЮСШ «Чорноморець», яка у фінальній  серії післяматчевих пенальті переграла «Торпедо». Бронза …

У Херсоні завершився Всеукраїнський турнір «Крим – це Україна» Читати далі »