“Інгулець” підписав екс-гравця херсонського “Кристала” Станіслава-Нурі Малиша
“Інгулець”, який за підсумками минулого сезону вибув у Першу лігу, повідомив про підписання контрактів з трьома новачками. Гравцями клубу з Петрового стали: 28-річний захисник Михайло Шершень (на фото вгорі) 26-річний півзахисник Олександр Пятов 28-річний захисник Станіслав-Нурі Малиш footboom1.com
