«Барса – Херсон – 47» – переможець відкритого обласного турніру з футболу

«Барса – Херсон – 47» – переможець відкритого обласного турніру з футболу

03 – 04 травня цього року в місті Берислав на прекрасному стадіоні «Машинобудівник» відбувся відкритий обласний турнір з футболу сезону 2014/2015 років серед команд юнаків 2003/2004 років народження ХОДЮФЛ, присвячений 50-річчю з дня відкриття Бериславської районної ДЮСШ ім. В.К.Сергеєва та 65-річчю з дня утворення фізкультурно-спортивного товариства «Колос».

У турнірі взяли участь 8 обласних футбольних команд юнаків цієї вікової групи, а саме:

– «Берислав» Бериславський район (Бериславська районна КДЮСШ ім. В.К.Сергеєва);

– «Кристал – 2004» м. Херсон (Херсонська СДЮСШОР з футболу «Кристал»);

– «Барса – Херсон – 47» м. Херсон (Херсонська ДЮСШ №3 міської ради);

– «Темп – Преображенка» Чаплинський район (Чаплинський ДЮКФП);

– «Освіта» Бериславський район (Бериславська районна КДЮСШ ім. В.К.Сергеєва));

– «Торпеда» Іванівський район (Іванівська районна ДЮСШ);

– «Кристал – 2003» м. Херсон ((Херсонська СДЮСШОР з футболу «Кристал»);

– «Енергія» м. Нова Каховка (ДЮСШ Новокаховської міської ради та Новокаховська ДЮСШ «Таврія»).

Виконуємо Гімн України

Організували і провели змагання Херсонська обласна організація ВФСТ «Колос» АПК України, Бериславська районна КДЮСШ ім. В.К.Сергеєва, обласна федерація футболу, Бериславська районна федерація футболу, Бериславська районна організація ВФСТ «Колос» АПК України, обласна дитячо-юнацька футбольна ліга.

На урочистому відкритті турніру команди привітали:

  • Олександр Шокуров, заступник голови Бериславської районної державної адміністрації;
  • Юрій Сорочинський, директор Бериславської районної КДЮСШ ім. В.К.Сергеєва, голова бюджетної комісії районної ради;
  • В’ячеслав Роль, голова Херсонської обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України, виконавчий директор обласної дитячо-юнацька футбольної ліги, головний суддя змагань.

Вітає Ю.А.Шокуров

На урочистому відкритті після оголошення змагань відкритими всі команди хором під фонограму виконали Гімн України, а також усім командам – учасницям були вручені торти від гостинних господарів.

За регламентом змагань команди змагалися за правилами клубу «Шкіряний м’яч» – 9 х 9 та були розділені на дві групи 1 і 2, по 4 команди в кожній, в яких вони зіграли між собою за коловою системою в одне коло по 3 матчі по 40 хвилин матч (І раунд).

У ІІ раунді, команди, які посіли однакові місця в І раунді, у стикових матчах розіграли усі командні місця. Ознайомитися з результатами матчів

Кутовий

На турнірі був присутній тренер – селекціонер футбольної академії ФК «Шахтар» Донецьк Валентин Бобошко, який «взяв на олівець» декілька перспективних юних футболістів команд -учасниць.

У результаті проведених змагань чемпіоном відкритого обласного турніру з футболу сезону 2014/2015 років серед команд юнаків 2003/2004 років народження ХОДЮФЛ, присвяченого 50-річчю з дня відкриття Бериславської районної КДЮСШ ім. В.К.Сергеєва та 65-річчю з дня утворення фізкультурно-спортивного товариства «Колос», стала команда «Барса – Херсон – 47» м. Херсон (тренери Сергій Каштальян та Леонід Ягупов, директор ДЮСШ Микола Сакович).

Пенальті

Срібний призер – команда «Кристал» м. Херсон (тренери Андріан Золотов та Олександр Сапельняк, директор ДЮСШ Анатолій Жосан), бронзовий – команда «Берислав» Бериславський район (тренер Володимир Біжко, директор ДЮСШ Юрій Сорочинський).

Переможцям і призерам, а також команді «Енергія», що посіла ІV місце, були вручені пам’ятні кубки, медалі, дипломи Бериславської районної КДЮСШ ім. В.К.Сергеєва та Херсонської обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України.

Удар головою

 В.А.Роль, голова обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України,

Виконавчий директор ХОДЮФЛ

Залишити відповідь