Андрій Гордєєв провів зустріч з учасниками АТО.

Андрій Гордєєв провів зустріч з учасниками АТО.

10 липня 2018 року у приміщенні Херсонської обласної державної адміністрації очільник області та за сумісництвом голова Херсонської обласної федерації футболу Андрій Гордєєв провів зустріч з учасниками АТО. На цій зустрічі обговорювалися різні питання: виділення земельних ділянок, медична допомога, психологічна реабілітація та ін.

На засіданні також виступив виконавчий директор ХОФФ Олексій Кручер з пропозицію створити кілька команд з учасників бойових дій, та провести товариський турнір, 13 липня на стадіоні КДЮСШ міста Херсону. У перспективі – створити команду з учасників АТО, яка буде захищати честь Херсонщини на Всеукраїнських змаганнях. Херсонська обласна федерація футболу забезпечить збірну екіпіровкою та м’ячами та візьме на себе інші витрати.

На засіданні також виступив начальник управління з питань фізичної культури та спорту Херсонської державної адміністрації Юрій Кан, який запропонував допомогу в організації для учасників АТО і для інших видів спорту, та забезпечити всіх бажаючих необхідною базою.

Також була пропозиція від Андрія Гордєєва створювати футбольні команди з учасників АТО у кожному районі Херсонської області та створити нову вакансію для відповідального, який буде займатися цим питанням та чемпіонатом, бо зайняття спортом,  а тим паче футболом – це один із видів психологічної реабілітації для учасників бойових дій.

Залишити відповідь