АКРЕДИТАЦІЯ ЗМІ НА ФІНАЛИ ЛІГИ ЧЕМПІОНІВ УЄФА

АКРЕДИТАЦІЯ ЗМІ НА ФІНАЛИ ЛІГИ ЧЕМПІОНІВ УЄФА

Як отримати акредитацію на фінальні матчі Ліги чемпіонів, та що для цього потрібно? Який процес подачі заявки? Про це та інше — в нашому матеріалі.

Терміни проведення акредитації

Акредитація на фінали Ліги чемпіонів серед жінок та Ліги чемпіонів УЄФА традиційно здійснюватиметься виключно через офіційний сайт УЄФА. Журналісти матимуть можливість подати заявку на акредитацію на фінальні матчі Ліги чемпіонів УЄФА-2018 із14.00 СЕТ 3 квітня до 23.59 СЕТ (00.59 за київським часом) 4 травня. На кожен із фіналів треба подавати окрему заявку.

Процедура проведення акредитації

Журналісти повинні бути зареєстровані в системі FAME УЄФА та отримати відповідне підтвердження акредитації від Європейського футбольного союзу. Журналісти, які працюють у друкованих, інтернет-ЗМІ, а також телевізійних та радіокомпаніях, що не мають права на трансляцію, повинні надати копії дійсних редакційних посвідчень та приклади опублікованих/ефірних матеріалів для того, щоб стати частиною медійного акредитаційного пулу та в подальшому мати право подавати заявки на участь в інших заходах під егідою УЄФА.

Одразу після успішної реєстрації акаунту журналісти отримають спеціальне інформаційне повідомлення про процедуру акредитації та нагадування про дедлайни, які опубліковані тут.

Додаткова інформація

Інформація щодо того, яка квота буде надана українським журналістам, стане відома після півфінальних матчів. Окрім того, ближче до фіналів стане відомо про додаткові активності для мас-медіа, а також про процедуру акредитації на «Фестиваль чемпіонів».

Іноземні журналісти, які планують працювати на фінальних матчах у Києві, повинні пам’ятати, що їм не потрібна в’їзна віза до України, але наявність діючого закордонного паспорту є обов’язковою вимогою для в’їзду.    

ffu.ua

Залишити відповідь