3 жовтня відбулась позачергова Конференція Херсонської обласної федерації футболу

3 жовтня відбулась позачергова Конференція Херсонської обласної федерації футболу
IMG_2188

3 жовтня в Херсонській облдержадміністрації відбулась позачергова Конференція Херсонської обласної федерації футболу під головуванням керівника області, голови Херсонської обласної федерації футболу Андрія Гордєєва. Учасниками заходу були виконавчий директор Херсонської обласної федерації футболу Олексій Кручер та представники футбольного активу області.IMG_2222У вступному слові очільник області Андрій Гордєєв подякував присутнім за активну роботу з пропагування активного способу життя та спорту. «У рамках заходів з модернізації спортивної бази КДЮСШ сьогодні ми відкрили ще один футбольний майданчик зі штучним покриттям. В майбутньому це стане запорукою того, що на Херсонщині зростатиме здорове покоління, що формуватиме здорову націю. І в цьому заслуга працівників спортивної галузі».IMG_2169На порядку денному виносилося питання виключення зі складу Цюрупинську районну організацію ХОФФ у зв’язку зі зміною назви населеного пункту м.Цюрупинськ на м. Олешки. Натомість було прийнято рішення прийняти до складу колективних членів ХОФФ, перейменовані та новостворені районні федерації футболу:

•Громадську спілку «Федерація футболу Олешківського району Херсонської області»

•Високопільську районну федерацію футболу

•Новотроїцьку районну федерацію футболу

Також учасниками конференції прийнято рішення змінити організаційно-правову форму громадської організації “Херсонська обласна федерація футболу” на громадську спілку. Така зміна зумовлена чинним законом України «Про громадські об’єднання», яка вимагає привести у відповідність діяльність громадських об’єднань до кінця 2017 року.IMG_2250 IMG_2215Закінчилася конференція нагородженням найбільш активних на терені розвитку футболу на Херсонщині почесними грамотами та сувенірами Федерації футболу України та Херсонської обласної федерації футболу.

За активну участь у розвитку футболу Херсонщини нагороди отримали:

-Пасхал Ігор Юрійович – голова АФА Херсонської області;

-Майков Валерій Миколайович – тренер-викладач ДЮСШ м.ОлешкиIMG_2273-Бурковський Олександр Григорович – директор Голопристанського Центру «Спорт для всіх»;IMG_2280-Курбанов Заур Асланович – тренер з футболу ДЮКФП №5 м. Херсона, голову комітету ДЮФ ХОФФ.IMG_2291Диплом отримав Юрій Сердюк – керівник Нижньосірогозької районної федерації футболу, кращої в Херсонській області за підсумками 2016 року.IMG_2297khoda.gov.ua

Залишити відповідь