12-13 жовтня у смт. Білозерка відбудеться фестиваль “Відкриті уроки футболу”

12-13 жовтня у смт. Білозерка відбудеться фестиваль “Відкриті уроки футболу”

До нового сезону фестивалів «Відкриті уроки футболу», які проводяться завдяки підтримці Європейського Союзу приєднується і Херсонщина.

Основними виконавцями проекту виступають Асоціація крос-культурних проектів (Данія), Українська асоціація футболу, Всеукраїнська Фундація «Захист прав дітей», StreetFootballWorld (Німеччина), в партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Національною поліцією України.

12-13 жовтня у смт. Білозерка відбудеться фестиваль “Відкриті уроки футболу” в адаптованому форматі, з дотриманням протиепідемічних умов і карантинних обмежень.

Цього року волонтерами, що вже пройшли навчання, організовано безконтактну форму роботи та обмежено одночасне перебування дітей на майданчиках.

Протягом кількох днів у фестивалі візьмуть участь 192 дитини віком від 6 до 13 років. Мета проекту – незалежно від здібностей чи соціального рівня здружити всіх дітей між собою.

Проєкт використовує футбол як інструмент для розробки і впровадження освітніх та інформаційних кампаній з метою врегулювання мирних питань, соціальної інтеграції та захисту дітей. Він відкритий для всіх і націлений не на досягнення спортивного результату за будь-яку ціну, а на отримання радості від гри незалежно від рівня здібностей дитини, впровадження цінностей здорового способу життя молоді, профілактики та подолання дитячої злочинності і конфліктів, забезпечення рівного доступу до футболу дівчат, сиріт, дітей зі спеціальними потребами. 

Захід відбудеться у смт Білозерка на стадіоні “Харчовик” (просп. Харченка, 32/71)

Початок 12 жовтня о 10:00, та 13 жовтня о 10:00.

Запрошуються представники місцевих ЗМІ (друковані, радіо, телевізійні та електронні) та журналісти області.

Залишити відповідь