Зустріч футбольного активу Херсонщини з народним депутатом

Зустріч футбольного активу Херсонщини з народним депутатом

З футбольним активом Херсонщини зустрівся Вадим Івченко, депутат Верховної Ради України VІІІ скликання від ВО «Батьківщина», заступник Голови Комітету з питань аграрної політики  та земельних відносин, співголова МДО «Депутатський контроль» та член Виконкому ФФУ.

Як виявилося Вадим Івченко є куратором Херсонської області, тому керівництво Херсонської обласної федерації футболу та голови футбольних організацій змогли підняти на розгляд чимало болючих питань.

IMG_7569

Перш за все, це будівництво у місті нового стадіону зі штучним покриттям.

– На сьогодні у нас вже ціла папка документів. Кожного разу з’являються все нові та нові перешкоди, але ми боремося за новий стадіон і будемо боротися далі, оскільки розуміємо наскільки важливий об’єкт для наших футболістів», – відзначив голова ХОФФ В’ячеслав Богун.

IMG_7568

У свою чергу, Вадим Івченко, будучи, як член Виконкому ФФУ, в курсі нової програми УЄФА «Хет-Трік», пообіцяв сприяти у вирішенні цього питання.

 -Скажу відверто, я як куратор Херсонщини, зацікавлений у будівництві в області нових об’єктів, особливо футбольного спрямування, яких тут зовсім мало, тому в міру своїх можливостей сприятиму у вирішенні проблемних питань, які будуть виникати у вас з підготовки необхідних документів.

IMG_7580

Залишити відповідь