ЗІРКА УКРАЇНСЬКОГО ФУТБОЛУ НА ТРИБУНАХ БІЛОЗЕРСЬКОГО РАЙОНУ

ЗІРКА УКРАЇНСЬКОГО ФУТБОЛУ НА ТРИБУНАХ БІЛОЗЕРСЬКОГО РАЙОНУ

Найцікавішим фактом восьмого туру є візит до Надеждівки одного з найкращих захисників України, гравця основного складу національної збірної України – Олександра Караваєва, котрий приїхав підтримати свого старшого брата Романа у матчі з Темпом.

Команда Романа не підкачала й виграла у микільців 4:2, а Олександр в свою чергу нікому не відмовив у фото сесії чи автографі . Другою новиною було повернення великого футболу до Олександрівки. Велетенське “Дніпро” на честь поваги до місцевих гравців котрі виступають за цей клуб, провели гру з “Атланикою” на місцевому стадіоні. Велика армія вболівальників котра давно засумувала за футболом, пристрасно підтримували свої х улюбленців , котрі віддячили перемогою 4:1, а після матчу на всіх вболівальників і гравців, очікувала смачнюча рибацька юшка. Приголомшене гіркою ганебною поразкою у Станіславі “Гроно”, відірвалося вдома на “Кометі” 8:0, але й надпотужна “Бригантина” знову рознесла свого чергового суперника “Цареводар” 5:0. Музиківці познущались над токарівцівцями 7:1та білозерчани і киселівці, розійшлись миром 1:1.

23 червня у 9 турі зійдуться: “Дніпро Т” – “Іскра”, “Атлантика” – “Зеніт”, “Темп” – “Дніпро В”, “Бригантина” – “Колос”, “Комета” – “Цареводар”, “Динамо” – “Гроно”. Початок матчів, о 18-00.

АНДРІЙ ПИЛИПЧЕНКО, секретар БФЛ

Залишити відповідь