Збірна Херсонської області поступається з мінімальним рахунком збірній Одеської області

Збірна Херсонської області поступається з мінімальним рахунком збірній Одеської області

2 травня 2018 року, на стадіоні зі штучним сучасним покриттям КДЮСШ міста Херсону (проспект 200 річчя Херсона, 19), відбувся останній матч у групі 4 Кубка регіонів Федерації футболу України 2018 року, збірна Херсонської області зі збірною Одеської області виборювали право пройти до наступного раунду змагань.

Перші хвилини пройшли в боротьбі переважно у центрі поля, обидві команди
розпочали гру обережно.Поступово гості почали додавати у грі, але херсонці мали нагоду відкрити рахунок першими, на 31 хвилині 10 номер вийшов на ударну позицію, але голкіпер був наготові. Не дивлячись на бажання забити в обох команд, перший тайм закінчився з рахунком 0:0.

У другому таймі херсонці заграли активніше, створюючи більше загроз біля воріт одеситів. На 64 хвилині, після удару Брижчука м’яч проходить біля стійки. Та у середині другого тайму гості перехопили ініціативу. Гра проходила переважно на половині нашої збірної, що згодом і принесло свої результати – на 83 хвилині 14 номер Денис Іваненко виводить одеситів уперед.

Не маючи багато часу у запасі, херсонці ринулися відігруватися,  просто «насівши» на ворота суперника. На останніх хвилинах Іван Брижчук мав нагоду двічі забити, але голкіперу вдалося витримати весь цей натиск і зберегти ворота недоторканими. Отож 1:0, і збірна Одеської області проходить до наступного етапу.

1 травня о 13:00 збірна Херсонської області – збірна Одеської обл. 0:1 (0:0)

Голи: Денис Іваненко (83)

Збірна Херсонської області: Сергій Заварихін, Дмитро Грачов, Віталій Трифонов, Дмитро Осіпов, Іван Дуран, Артем Остроконь, Володимир Кушнірук, Данило Черкашенко, Віктор Колесник, Олександр Середа, Антон Брижчук. Запасні – Владислав Кулачок, Олексій Зажигін.
Гол. тренер – Сергій Шевцов, тренер – Олександр Овчинніков.

Збірна Одеської обл. : Денис Височан, Олег Звягін, Андрій Андрєєв, Олексій Показацький, Олександр Денисюк, Богдан Шунін, Олександр Музіпов, Віктор Донкоглов, Артем Кічук, Денис Іваненко, Анатолій Гнатюк. Запасні – Микола Фелендюк, Петро Буьліченко, Володимир Доаге.
Тренери: Георгій Головацький, Володимир Данильченко.

Більше фото на нашій сторінці у фейсбук

Залишити відповідь