Запрацювала Школа футбольного арбітра

В області розпочала свою роботу Школа футбольного арбітра при Херсонській обласній федерації футболу. Вдруге слухачі мають чудову можливість отримати найновішу інформацію та необхідні практичні навички для удосконалення суддівської майстерності.

Так, на перше теоретичне заняття, що відбулося 11 лютого, завітало 10 слухачів, які щовівторка опановуватимуть базову програму теоретичної та практичної підготовки Національної школи футбольного арбітра України.

«У ході навчання слухачі отримають знання з питань «Правил гри у футбол», опанують методикою і практикою суддівства, вивчать психологічну складову підготовки арбітра та займатимуться фізичною підготовкою», – розповів директор регіональної школи Анатолій Жосан та повідомив про те, що заняття в школі ведуть судді регіональної категорії, які мають великий досвід суддівства змагань.

Випускники школи отримають сертифікат про успішне завершення навчання та матимуть змогу обслуговувати регіональні змагання.

Відзначимо, навчання в Школі футбольного арбітра безкоштовне, а слухачем можна стати в будь-якому віці. Для зарахування необхідно написати заяву та надати медичну довідку про відсутність протипоказань до занять спортом.

Загалом регіональна школа футбольного арбітра не є новиною. Відкриття таких шкіл започаткував П’єрлуїджі Колліна, координатор системи суддівства у професійному футболі. В Україні Національну школу футбольного арбітра було створено Комітетом арбітрів ФФУ 21 січня 2013 року, цього дня вона і розпочала свою роботу. Відповідно було створено й 28 регіональних шкіл, в тому числі і в Херсонській області.

Залишити відповідь