Вища ліга 20/21. «Восход» – «Ладомир» – 1:2: сенсаційна перемога волинянок

25 квітня відіграли свій домашній матч футболістки зі Старої Маячки. Гра 5-го туру другого етапу Вищої ліги України з жіночого футболу відбулася на олешківському стадіоні «Старт». «Восход» приймав «Ладомир» з Володимир-Волинського.

З перших хвилин матчу м’яч під своє володіння забрали саме господарки, але атакували гостріше гості з Володимир-Волинського. Таке відчуття, що попереду футболістки «Восходу» просто губилися і не знали, що робити зі сферою.

Протягом першого тайму їм вдалося створити тільки пару гострих моментів, але голкіперка Катерина Боклач змогла нівелювати цю небезпеку.

Натомість «ладомирівки» мали набагато більше гострих контрвипадів. В ході одного з них гості навіть заробили пенальті, але от реалізація підвела — на останніх секундах тайму Леся Ольхова змазала повз ліву штангу.

В першій 45-хвилинці м’яч навіть побував у воротах «Восходу», але гол арбітри не зарахували — офсайд.

А от у другому таймі гра трохи змістила свої акценти. Володіння м’ячем й далі лишалося за господарками, але в меншій відсотковій конфігурації. А на 54-й хвилині Анастасія Кузьмич змогла реалізувати випад на ворота Людмили Устінової та встановити рахунок 0:1.

Ще за двадцять хвилин Христина Перевізник подвоїла лік забитим «Ладомиром» голам. «Восход» і далі нічого не міг протиставити своїм суперницям.

Лише в ході чи не останньої в матчі атаки футболістки зі Старої Маячки змогли відквитати хоча б один гол. Реалізувала свій шанс Наталія Аілінкій. Втім господаркам просто забракло часу, аби бодай зрівняти рахунок.

Таким чином «Восход» посідає 3 позицію турнірної таблиці з 25 очками. «Ладомир» наразі опинився на 4 місце, має в своєму активі 19 залікових балів.

Ілля Контішев, Кавун.Сity

ОГЛЯД МАТЧУ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2020/2021 – ВИЩА ЛІГА25 квітня 2021 – 12:00ВОСХОД (Стара Маячка)- ЛАДОМИР (Вол.-Волинський) – 1:2 (0:0)Голи: Аілінкий 90+2 – Кузьмич 54, Перевізник 76Нереалізований пенальті: Ольхова 45+1