Віце-президент ФФУ відвідав Херсон

Віце-президент ФФУ відвідав Херсон

З робочим візитом Херсонщину відвідав віце-президент Федерації футболу України, голова Комітету жіночого футболу Володимир Григорович Лашкул.

Перш за все, разом із головою Херсонської обласної федерації футболу В’ячеславом Богуном та першим заступником голови обласної федерації футболу Віктором Бербенцевим зустрівся з міським головою Володимиром Миколаєнком, з яким обговорили питання будівництва в області нового стадіону зі штучним покриттям у рамках програми УЄФА «Хет-Трік».

Як зазначив мер Херсона, міська влада готова співпрацювати по цьому питанні. І у міру своїх можливостей сприятиме швидкому вирішенню проблемних моментів.

IMG_7597

Також футбольний актив області та віце-президент ФФУ Володимир Лашкул зустрілися з першим заступником голови облдержадміністрації Валентиною Січовою. В якої вони попрохали підтримки у виведені земельної ділянки в області в оренду або у власність для будівництва футбольного стадіону згідно проекту УЄФА/ФФУ «Хет-трік».

За словами Володимира Лашкули, проект програми передбачає будівництво в кожному регіоні України по одному типовому міні-стадіону: «Ми плануємо побудувати стадіон,який відповідатиме всім вимогам -з повнорозмірним штучним футбольним полем, трибунами, роздягальнями для гравців, мінімальними супроводжувальними приміщеннями, огорожею, освітленням, платформами і т.д.». За його словами,  це буде футбольний манеж, в якому буде змога займатися футболом упродовж усього року.

У відповідь Валентина Січова пообіцяла надавати необхідну допомогу.

FjsdNTXlM_w

Залишити відповідь