Відомий в минулому футболіст та тренер активно співпрацює з окупантами.

Відомий в минулому футболіст та тренер активно співпрацює з окупантами.

Відомий в минулому футболіст, тренер ФК «Хлібороб» з Нижніх Торгаїв Нижньосірогозької громади Ігор Бездольний активно співпрацює з окупантами.


Нещодавно він був помічений на виїзному засіданні фейкового міністерства молодіжної політики та спорту Херсонської області. Про цей захід повідомили ворожі телеграм канали.


Людина дуже схожа на Ігоря Бездольного приймала участь в засіданні “міністерства”, а потім показувала так званим чиновникам спортивну інфраструктуру Нижніх Сірогох та Нижніх Торгаїв.

За свою кар’єру пограв у цілому ряді українських клубів – Дніпрі, Зорі, Титані, Нікополю, Кримтеплиці, Гірнику, Миколаєву та херсонському Кристалі. У перший день 2007 року перебрався до казахстанського Каспія. Завершував кар’єру у російському Беркуті, за який виступав протягом 2015-го – 2016-го років.
Бездольний, який грав на позиції нападника, тричі потрапляв до числа найкращих бомбардирів турніру, у сезоні-2008/2009 очолив список бомбардирів.

Та також виступав за Меліоратор (Каховка); Джарилгач (Скадовск); Титан (Армянск); Дніпро; Миколаїв, Дніпро-2 та інші

Останній час працював тренером футбольної команди «Хлібороб» з Нижніх Торгаїв.

Крім цього на офіційному телеграм каналі ФК Ялта з окупованого Криму з’явилося повідомлення, що Ігор Бездольний працює помічником головного тренера цієї команди і має він громадянство-росії.


До нього також приєднався колишній гравець СК Каховка Сергій Пуляєв

Інформація опублікована 26 серпня 2022 року.

Крім цього портал evocation, який публікує інформацію про зрадників, колаборантів та пропагандистів повідомляє, що Ігор Бездольний іпісля захоплення Херсонської області російськими окупантами пішов з ними на співпрацю та погодився очолити мережу з продажу ліків.

medianova.com.ua

Залишити відповідь