Відкритий розіграш Кубка м. Каховки з футболу 8х8

Відкритий розіграш Кубка м. Каховки з футболу 8х8

ЕККО» знов на футбольній вершині. 

            11 листопада 2018 року на каховському стадіоні «Авангард» завершились змагання відкритого розіграшу Кубку м. Каховки з футболу 8х8 серед аматорських команд 2018 року. Організаторами змагань виступили Каховська міська федерація футболу спільно з відділом у справах молоді та спорту Каховської міської ради, при підтримці адміністрації стадіону «Авангард» (ПАТ «КЗЕСО»).

Нагадаємо, що цього року почесний трофей виборювали п’ять команд: «Малокаховка», «ЕККО» (Каховка), «Спартак» (Каховка), «Опентек» (Каховка) та «Атлетик» (Малокаховка). Першість розігрувалась за «коловою» системою, а переможець та призери визначились лише в останньому турі та завдяки додатковим показникам.

            За підсумками розіграшу володарем Кубку м. Каховки з футболу 8х8 2018 року стала каховська команда «ЕККО», яка хоч і зіграла внічию 2:2 матч останнього туру з «Малокаховкою», але мала, у порівнянні з суперником, кращу різницю забитих та пропущених м’ячів. Малокаховчане – срібні призери. Бронзовим призером (і також завдяки кращій різниці м’ячів) став минулорічний володар Кубку – каховська команда «Опентек».

            Кращими гравцями були визнані:

  • кращий воротар – Олександр Брагін (ЕККО)
  • кращий бомбардир – Віктор Вітенко (ЕККО)
  • кращий гравець – Олег Василенко (Малокаховка).

Переможці, призери та кращі гравці були нагороджені кубками, медалями та дипломами від організаторів.

           

Залишити відповідь