Відкритий чемпіонат Нижньосірогозької громади з мініфутболу серед аматорів. VІІ-й тур

Відкритий чемпіонат Нижньосірогозької громади з мініфутболу серед аматорів. VІІ-й тур

У традиційному Чемпіонаті приймають участь 10 команд з 4-х територіальних громад Херсонщини. Ігри проходитимуть у два кола

25 грудня в Нижніх Сірогозах відбулися ігри VІІ-го туру Відкритого чемпіонату Нижньосірогозької селищної територіальної громади з мініфутболу (футзалу) серед аматорських команд сезону 2021-2022 року.

Матчі пройшли на майданчику зі штучним покриттям опорного закладу Нижньосірогозький ліцей.

В першій грі зустрілися команди “Привид” (Угрупування військ Південь, с. Новомиколаївка) та “Горностаївка ОТГ” (смт Горностаївка). Вона завершилася з рахунком 6:2 на користь горностаївців.

Гра між командами “Привид” і “Горностаївка ОТГ”

Голами відзначилися гравці “Горностаївки ОТГ” Дмитро Балла (3) на 24-й, 31-й та 38-й хвилинах, Микола Махнюк (1) на 40-й хвилині, Денис Шум (2) на 16-й і 40-й хвилинах та футболісти “Привида” — Сергій Сандул (1) на 8-й хвилині, Євген Адаміцький (1) на 21-й хвилині.

Другу матчеву зустріч провели команди “Тарпан” (смт Нижні Сірогози) і “Смак” (смт Іванівка) — 4:3.

Гра між командами “Тарпан” і “Смак”

Забили голи гравці “Тарпана” Ігор Гладун (2) на 5-й та 14-й хвилинах, Андрій Суслов (1) на 18-й хвилині та Дмитро Дубляник (1) на 9-й хвилині. До речі, воротарник “Тарпана” Дмитро Дубляник віртуозно поцілив у ворота іванівців не виходячи зі своїх воріт. Також голами відзначились гравці “Смака” Олександр Козарчук (2) на 2-й та 11-й хвилинах і Олексій Борідко (1) на 38-й хвилині.

Наступними на майданчику зустрілися команди “Старт” (збірна сіл Першопокровки і Дем’янівки) та “Сармат” (с. Трохимівка). З незначною перевагою, лише в один м’яч, перемогу вдалося вибороти “стартівцям” — 3:2.

Гра між командами “Старт” і “Сармат”

Голи на рахунку гравців “Старта” — Олексія Бородатова-молодшого (2) на 8-й та 37-й хвилинах, Володимира Кравченка (1) на 25-й хвилині та футболістів “Сармата” Анатолія Рязанова-молодшого (1) на 34-й хвилині, Дениса Ребристого (1) на 28-й хвилині.

Дві календарні гри, які мали пройти в рамках VІІ-го туру, не відбулися з об’єктивних причин. Тож матчі між ФК “Хлібороб-1” (с. Нижні Торгаї) — ФК “Хлібороб-2” (с. Нижні Торгаї) та ФК “Лепетиха” (смт Велика Лепетиха) — “Фортуна” (смт Іванівка) перенесені на іншу дату. Про їх проведення буде повідомлено додатково.

Також цього дня відбувся товариський матч між ФК “Лепетиха” (смт Велика Лепетиха) та збірною командою “Сармат&Привид”. Ця матчева зустріч завершилася беззаперечною перемогою лепетиських гравців — 9:3.

Гра між ФК “Лепетиха” і збірною “Сармат і Привид”

Судили ігри VІІ-го туру Микола Москаленко та Вадим Іванюк.

Медичний супровід забезпечувала медична сестра опорного закладу Нижньосірогозький ліцей Ірина Куракова.

Підсумкова турнірна таблиця

Скріншот зі сторінки genicheskrff.at.ua

Скріншот зі сторінки genicheskrff.at.ua

Положення команд після 7-го туру

Скріншот зі сторінки genicheskrff.at.ua

Скріншот зі сторінки genicheskrff.at.ua

nsirogozy.city

Залишити відповідь