Відкритий чемпіонат Нижньосірогозької громади з мініфутболу серед аматорів. ІV-й тур

Відкритий чемпіонат Нижньосірогозької громади з мініфутболу серед аматорів. ІV-й тур

У традиційному Чемпіонаті приймають участь 10 команд з 4-х територіальних громад Херсонщини. Ігри проходитимуть у два кола

4 грудня в Нижніх Сірогозах відбулися ігри ІV-го туру Відкритого чемпіонату Нижньосірогозької селищної територіальної громади з мініфутболу (футзалу) серед аматорських команд сезону 2021-2022 року.

Матчі пройшли на майданчику зі штучним покриттям опорного закладу Нижньосірогозький ліцей.

У цьому поєдинку командам довелося боротися не тільки один з одним, але і з погодними факторами. Дощ накрив Нижні Сірогози від самого ранку і до обіду лише посилився.

Командам довелося адаптувати свою гру під проливним дощем, адже штучне покриття футбольного майданчика стало доволі слизьким. Та й м’яч нерідко проскакував під ногою у футболістів, які намагалися його прийняти, адже теж був мокрий тож втримати його і направити в потрібному напрямку було доволі складно. Ті команди, які цього дня змогли краще пристосуватися до такої погоди, змогли показати гарний результат. Хоча всім гравцям було важко грати і забивати.

Ігри ІV-го туру завершилися з такими підсумками:

Матчева зустріч між ФК “Хлібороб-2” (с. Нижні Торгаї) і командою “Смак” (смт Іванівка) завершилася на користь іванівців — 2:3 (1:2).

Гра між командами ФК “Хлібороб” і “Смак”

Голи на рахунку нижньоторгаївських гравців Миколи Макарчука (1) на 16-й хвилині та Івана Шмайди (1) на 28-й хвилині, а також іванівських футболістів — Данила Опалого (1) на 11-й хвилині, Максима Малихіна (1) на 17-й хвилині, Дмитра Петрусіва (1) на 27-й хвилині.

В грі між “Фортуною” (смт Іванівка) і “Стартом” (збірна Першопокровки та Дем’янівки перемогу святкували “стартівці” — 2:8 (2:6).

Гра між командами “Фортуна” і “Старт”

Голами відзначилися гравець “Фортуни” Сергій Пілецький (1) на 12-й хвилині, та Володимир Лазуков (“Старт”, автогол) на 19-й хвилині та “стартівці” — Дмитро Лук’яненко (1) на 8-й хвилині, Артем Базенюк (2) на 11-й і 36-й хвилинах, Ігор Піддубний (1) на 13-й хвилині, Сергій Буйний (2) на 14-й та 18-й хвилинах, Володимир Лазуков (2) на 23-й і 28-й хвилинах.

ФК “Хлібороб-1” (с. Нижні Торгаї) в 4-му турі зустрівся з “Сарматом” (с. Трохимівка, Іванівська ОТГ) і здобув перемогу з рахунком — 3:1 (1:1).

Гра між командами “Хлібороб-1” та “Сармат”

Голи забили гравці “Хлібороба-1” Олег Ружицький (1) на 17-й хвилині, Ігор Бездольний (1) на 27-й хвилині, Євген Кураков (1) на 35-й хвилині та футболіст “Сармата” Д. Ребристий (1) на 11-й хвилині.

Команда “Привид” (Угруповання військ “Південь”, с. Новомиколаївка) поступилася “Тарпану” (смт Нижні Сірогози) — 3:4 (1:2).

Гра між командами “Привид” і “Тарпан”

Голами відзначився гравець “Привида” Артем Міцуля (3) на 12-й, 25-й та 34-й хвилинах і футболісти “Тарпана” Андрій Суслов (1) на 19-й хвилині, Олександр Матюха (2) на 22-й та 23-й хвилинах, Сергій Ружицький (1) на 34-й хвилині.

Гра між командами з однойменними назвами двох сусідніх громад — ”Горностаївка ОТГ” (смт Горностаївка) та ФК “Лепетиха” (смт Велика Лепетиха) завершилася з рахунком — 3:2 (1:1).

Гра між командами “Горностаївка ОТГ” і “Лепетиха”

Цього разу голи на рахунку горностаївців Дениса Шума (1) на 6-й хвилині, Олександра Волкова (1) на 26-й хвилині, Дмитра Балли (1) на 34-й хвилині та великолепетихців Олександра Карпенка (1) на 19-й хвилині та Андрія Юдіна (1) на 34-й хвилині.

Суддівство ігр 4-го туру здійснювали суддівські бригади у складі Станіслава Чудновського, Вадима Іванюка, Олега Гладуна, Миколи Москаленка.

Медичний супровід і контроль за дотриманням карантинних заходів забезпечувала медична сестра Нижньосірогозької школи Ірина Куракова.

Підсумкова турнірна таблиця

 Скріншот зі сторінки genicheskrff.at.ua

Скріншот зі сторінки genicheskrff.at.ua

Положення команд після 4-х турів

Скріншот зі сторінки genicheskrff.at.ua

nsirogozy.city

Залишити відповідь