Відбулося вручення «С» дипломів Української Асоціації Футболу

Відбулося вручення «С» дипломів Української Асоціації Футболу

 5 січня 2022 року, на базі комплексної дитячо-юнацької спортивної школи міста Херсона, під час проведення традиційного Всеукраїнського турніру з футзалу пам’яті В.Ю. Кушнаренко серед юнацьких команд, відбулося урочисте вручення  «С»-дипломів та «С»-ліцензій УАФ слухачам що пройшли тренерський курс навчання та тим, хто продовжив термін дії «С»-ліцензій у 2021 році.

«С»-диплом УАФ надає право працювати тренером на всіх рівнях аматорського та дитячо-юнацького футболу. Серед слухачів, що навчалися в Херсонській обласній асоціації футболу були представники дитячих шкіл та аматорських клубів, учасники Ліги-АТО та інші.

Молоді тренери дипломи та ліцензії отримали з рук голови Херсонської обласної асоціації футболу Андрія Гордєєва та виконавчого директора ХОАФ Олексія Кручера, допомагали їм під час вручення директор КДЮСШ Віктор Іванович Бербенцев та його заступник Віктор Іванович Нойок.

У своїй промові Андрій Гордєєв привітав випускників, та побажав усім спортивних та тренерських успіхів та нових спортивних досягнень, та виховати в майбутньому нових чемпіонів та нових зірок.

Нагадаємо, що навчання проходило з травня по жовтень 2021 року. Заняття проводилися у вигляді лекцій, методичних, семінарських, практичних занять, а насамкінець на всіх чекали іспити, які були успішними для 23 учасників курсів, та також 13 тренерів продовжили термін дії своїх ліцензій.

Слухачі, які з поважних причин не змогли бути присутніми на заході, можуть отримати посвідчення в зручний час в адміністрації ХОАФ. 

Про початок нового набору на курси буде оголошено наприкінці лютого.

Більше фото ТУТ

Залишити відповідь