Відбулася зустріч з чемпіонами Херсонської області з футболу

Відбулася зустріч з чемпіонами Херсонської області з футболу

У Голопристанській районній державній адміністрації відбулася зустріч місцевої влади та керівництва обласної федерації футболу з ФК «Вікторія» (с.Бехтери), які у футбольному сезоні 2014 року стали абсолютними чемпіонами Херсонської області.

Під час заходу гравці команди ФК «Вікторія» підвели підсумки своєї роботи за минулий футбольний сезон, поділилися власними досягненнями та враженнями, а також цілями та планами на майбутнє. Разом з тим, футболісти внесли цілий ряд конкретних пропозицій щодо підтримки футбольних команд. Зокрема, спортсмени попросили для своєї команди часткове фінансування з місцевого бюджету, що забезпечить необхідну матеріальну базу для розвитку футболу та значно підвищить рівень функціональної підготовки гравців.

У свою чергу, перший заступник голови Голопристанської райдержадміністрації Сергій Коротких подякував ФК «Вікторія» за перемогу та вручив усім гравцям команди грамоти голови районної державної адміністрації. А В’ячеслав Богун, голова обласної федерації футболу, подарував переможцям для тренувань футбольні м’ячі та побажав підтвердити звання Чемпіона Херсонської області і в футбольному сезоні 2015 року.

Залишити відповідь